Velká bankovní loupež

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:01:53

Sakra ty levný čínský šmejdy se zastavily ..... pučí mě někdo hodinky ?
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:02:20

DanDan píše:*Přepíná pendolíno na autoPILot a jde si nalít kapalinu do plamenometu*


*přidává do plamenometu kapalinu vlastní výroby, aby to mělo správnej odér*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Queller » sob 02. říj 2010 18:02:29

Já bych z toho posléze udělal jeden velkej kráter.

Btw. můžu jet taky pendolinem?
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 704,086.80
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:02:45

SteveTR píše:Všichni účastníci by si do podpisu měli dát "Účastník Velké loupeže", abychom se poznali


Nebo Dandanyho parťák....
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:03:50

Queller píše:Já bych z toho posléze udělal jeden velkej kráter.

Btw. můžu jet taky pendolinem?

Jasně, pošli mi souřadnice a my tě tam vyzvedneme...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 18:04:53

*sleduje provoz před bankou a diví se, že se stále nic neděje*
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:05:38

Staga píše:*sleduje provoz před bankou a diví se, že se stále nic neděje*


*už se řítí Pendolínem, za 2 chalkemirony budou před bankou...**
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:05:46

<reklama>Kdyby si někdo chtěl dát Sweet lemonade, tak je k dispozici v bistro vozu u Chňáchala</reklama>
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:06:22

DanDan píše:<reklama>Kdyby si někdo chtěl dát Sweet lemonade, tak je k dispozici v bistro vozu u Chňáchala</reklama>


*jde si pro Sweet Lemonade*
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:06:36

DanDan píše:<reklama>Kdyby si někdo chtěl dát Sweet lemonade, tak je k dispozici v bistro vozu u Chňáchala</reklama>


*zalomil do sebe Banánovu šťávu a cítí se svěže*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:06:43

čekám na střeše naproti bance s odstřelovačkou a mucík je připravený v kanalizaci
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Queller » sob 02. říj 2010 18:07:18

Zastav kdekoliv v Brně já už tě najdu, ale na hlaváku budeš nenápadnej. ;)
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 704,086.80
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:07:42

*vyPIL Sweet Lemonade*
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:07:56

Pozor, pozor! Zpožděný vlak SC Pendolíno přijíždí k Lamí bance!
Edit: Tak ještě jedeme pár lidí vyzvednout, zpoždění vzrostlo na 45 minut!
Naposledy upravil DanDan dne sob 02. říj 2010 18:08:38, celkově upraveno 1
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:08:24

*vystupuje z vozu*
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40


Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 18:09:13

*vylézá z kavárny s Myšulí Plyšulí na rameni a nenápadně se řadí k ostatním*
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:09:20

*Oddělal hlídače před bankou.* Někam ho ukliďte ....
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:09:57

walltar píše:*Oddělal hlídače před bankou.* Někam ho ukliďte ....


*Dívá se na Zelenku, jak tahá hlídače za budovu.*
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Queller » sob 02. říj 2010 18:10:02

Jé ty to tu máš pěkně zařízené a ta stáj vzadu vypadá moc hezky...
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 704,086.80
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 18:10:23

walltar píše:*Oddělal hlídače před bankou.* Někam ho ukliďte ....

*Myšule Plyšule se mění do bojové velikosti a hlídače požírá*
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:10:29

Zapaluje pár hlídačů...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167


Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:10:58

Ok Deme dovnitř jak uvidíte mucíka tak si k němu nečichejte.
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 18:11:07

*vypouští Myšuli Plyšuli na hlídače*
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:11:43

*čeká na začátek akce*
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:11:49

*háže flašku Sava, která trefuje stojícího hlídače do hlavy*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:12:02

Kurňa, vypnout kamery... Chňáchale, hackni se do systému a spusť tam smyčku!
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:12:35

Tak první musíme lokalizovat Natracův trezor a něžně ho vyhodit do vzduchu
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:12:58

*prochází zdí (mohu procházet zdmi), praští hlídače holí*

---budete mě potřebovat? Ta limonáda mi moc nesedla :oops:
Naposledy upravil Hyper SteveTR dne sob 02. říj 2010 18:13:38, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 18:13:06

Hlášení: Hlídači v hlavní hale jsou zlikvidováni.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:13:33

Zapaluje další hlídače a líbí se mu to...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:13:50

*s úsměvem na tváří chrstne hlídači Savo do ksichtu*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:14:02

Mucík potkal hlídače v záchodcích ..... Už naám nepomůže je přežranej .
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:14:18

Staga mě okradla o Lamky!!!!!!!
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:14:36

*okamžitě skočil po hlídači na záchodcích a dává mu jednu ránu za druhou*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 18:14:54

Všichni za mnou! *volá a ukazuje cestu k Batrachovu trezoru*
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 02. říj 2010 18:14:59

*Vypouští Zelenku, odchází na WC*
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:15:22

Chňáchale, pár hlídačů zkopej, my jdeme dál...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:15:33

*kope do bezvládné mrtvoly hlídače; uslyší volání a ihned běží na pomoc*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:15:40

*Následuje stagu k trezoru*
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Queller » sob 02. říj 2010 18:15:57

Já vám budu krýt záda!
Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a'cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que'n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!

Účastník velké loupeže.
Uživatelský avatar
Queller
Lamík
 
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 26. srp 2010 19:00:44
Cash on hand: 9.10
Bank: 704,086.80
Bydliště: Brno
Aura: 1

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:16:25

*Dává si v místním občerstvení párek v rohlíku*
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Staga » sob 02. říj 2010 18:16:40

*zastaví se u trezoru s číslem 9* Tenhle to je. *ukazuje*
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:17:11

*také se zastavil u trezoru.. z nudy setře los rukama od krve, a s radostí zjišťuje, že opět vyhrává!*
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:17:25

Dávejte si pozor na automatické kulomety a miny v batrachově trezoru ....
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:17:30

*Dojedl a běží za ostatními*
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod DanDan » sob 02. říj 2010 18:17:55

*Cinká klíčemi od trezoru*
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod Ptolemaios » sob 02. říj 2010 18:18:33

*drží Stagu ve kravatě* MĚ LAMKY KRÁST NEBUDEŠ!!!
Uživatelský avatar
Ptolemaios
Chlív LL
 
Příspěvky: 4322
Registrován: čtv 30. zář 2010 15:42:54
Cash on hand: -723.80
Bank: 38,834,892.13
Aura: 63

Re: Velká bankovní loupež

Příspěvekod walltar » sob 02. říj 2010 18:19:41

Ptolemaios píše:*drží Stagu ve kravatě* MĚ LAMKY KRÁST NEBUDEŠ!!!

Děte od sebe Teď musíme spoluprqacovat vraždění si nechte až napotom ....
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron