Duel: NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted

Recenze, návody, popisy a další přidružené ptákoviny.

Duel: NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 13. lis 2019 11:19:42

Prvně bych chtěl poznamenat, že jsem si omylem odstřelil tuto recenzi, když jsem ji měl z půlky hotovou, takže lehce nasraný budu zkracovat [EDIT:možná to tak nevypadá, ale fakt to bylo delší :lol: ], co jsem již v předchozí verzi zpracovával :D
Když se kolemjdoucího na ulici (s nadsázkou) zeptáte, který díl Need For Speed je nejlepší, na 90% vám odpoví Underground 2. I já bych vám to z první odpověděl. Jenže, když se o tom spolu začneme bavit a začneme mluvit o podrobnostech, změním svůj názor na Most Wanted. Takže jak to teda je? Spíše subjektivní názor se zde pokusím nastínit. Pro klid duše a zkrácení nekonečného psaní budu na určitých místech referovat U2 jako Underground 2 a MW jako Most Wanted.

Závodění
Když se mluví o závodní hře, je zřejmé, že nejdůležitější je závodění.
Underground 2 - závody se odehrávají většinou ve městě jako pouliční závody, ale částečně i na profesionálních okruzích za městem (buď na autodráze nebo na letišti); auta soupeřů lze otočit o 180, jen mají soupeři tendenci jet nad svoji maximální rychlost, pokud ztrácí a tím vás efektivně dohnat; obecně není provoz civilních vozidel nějak rozsáhlý, aby soupeř udělal větší chybu; ve městě se nachází několik zkratek, které lze většinou při závodu využít, z toho pár je tak špatně dimenzovaných, že se nevyplatí jimi vůbec jezdit;
Most Wanted - závody se odehrávají výhradně ve městě, i když město se skládá z rozmanitých částí a velkých oblastí různých druhů; policii lze otočit, závodící soupeře však nikoliv a jste tedy nuceni prostě lépe řídit; soupeř nejezdí nad svoji maximální rychlost auta, ale velmi těží z faktu, že kolikrát velmi hustá civilní doprava se generuje pouze před vámi, takže on jede pořád naplno, zatímco vy uhýbáním ztrácíte; jakmile vede soupeř, doháníte ho zase vy, protože uhýbá dopravě on; ve městě je dostatek zkratek pro pokus o rychlejší průjezd, které zároveň fungují jako zkratky či schovávačky před policií;
Podívejme se na druhy závodů. Závody se dělí do několika kategorií, občas odlišných mezi hrami. [0 bodů absence;1 bod ucházející;2 body dobré;3 body excelentní]

Underground 2 - Circuit a Most Wanted - Circuit [1 - 1]

(okružní závod ve městě; principiálně na stejné vlně, jen v Most Wanted je více zatáček možno více "stříhat"; osobně nemám rád závody na 5 kol, kdy hustíte pořád stejnou pasáž dokola, nedej bože, když něco pokazíte musíte jet celý závod znovu; tímto neduhem trpí obě hry)
Underground 2 - Sprint a Most Wanted - Sprint [2 - 2]
(opět stejnokroj; jedná se o závod z místa A do místa B; tady je neduhem MW hlavně ze začátku, že určitá místa jezdíte pořád dokola napříč závody a to proto, že se jedná o místa, kde je třeba něco předvést - např. dvojí hadovka)
Underground 2 - Special a Most Wanted - Toolbooth [1 - 2]
(tady už se dostáváme k prvnímu rozdílu; oba druhy jsou typu časovky, tedy závod na čas; v U2 se s nimi potkáte pouze tehdy, pokud se jedete nechat vyfotit do časáku, nebo si jedete pro speciální upgrade auta; v MW se jedná o regulérní závody s tím, že nejedete na čas jen celý závod, ale je rozdělen do x částí, které končí projetím lajnou na clo; možnost potkat policii, která vám nechtěně bude bránit v dobrém čase je pro mě dobrým bonusem, naproti tomu u U2 jsem objevil extra neduh, který mě provokoval a to, že po objevu hvězdičky na druhém konci mapy tam přijede, načež se dozvíte, že máte načas jet zpátky, odkud jste přijeli a to v lehce šibeničním termínu bez možnosti nápravy, pokud přijmete porážku; už jen ten princip, že jsem na tom místě focení byl, ale ten borec mě zavede na druhou stranu města, aby mi řekl, že je to tam, kde jsem byl a ještě to musím stihnou do 5 minut, mě neskutečně vytáčela; občasné hrátky s focením, či hezké baby na časopisech to moc nezachraňují)
Underground 2 - Drift [2 - 0]
(v MW driftovací závody vypustili, neboť s funkcí zpomalení času se nadriftujete dost i v normálních závodech; v U2 se drift pozná tím, že auto najednou jakoby přezulo na gumy s ventily na páru a udělat 360 je najednou lehčí, než jet chvíli rovně; každopádně celkem rutiní driftovací závody na autodráze pak ke konci oživí driftem z kopce mezi dopravou, což bylo celkem fajn; jen ti soupeři vám nějak zmizí;)
Most Wanted - Speedtrap [0 - 3]
(podle mě super inovace závodu; na x místech, této variace na sprint, se nachází kamera, která snímá rychlost, kterou projíždíte; stejně tak to dělá i vašim soupeřům a kdo má na konci nejvyšší součet rychlosti za celý závod, vyhrává - tedy, ani nemusíte dojet první, stačí, že jste byli rychlejší než soupeři na místech, kde se to počítá; za mě nejlepší druh závodu obecně v těchto hrách)
Underground 2 - Street X [1 - 0]
(jak bylo řečeno, MW má závody pouze ve městě; Street X je závodění na autodráhách; jen se to moc opakuje na stejné dráze, kolikrát jen s jiným počtem kol; zrovna v tomhle druhu závodů vám soupeři absolutně nic nedarují, když krásně krájí zatáčku za zatáčkou; upřímně tento druh závodu považuji za slabinu této hry)
Underground 2 - URL a Most Wanted - Blacklist Rival [2 - 2]
(nyní se dostáváme k tomu důležitému v obou hrách, nebo spíše k postupu v nich; v U2 se pro postup dále a tím třeba otevření další části města, je nutné účastnit URL závodů, což znamená něco jako závod smetánky mimo město, a to buď na letišti nebo na venkovním cross-okruhu; většinou minimálně na 3 kola, s tím nejlepším, co lze zatím vidět a občas i s příběhovou vsuvkou na začátku; takovýchto závodů musíte absolvovat dva až tři, než jste prohlášen za vítěze; obtížnost soupeřů a větší důraz na jízdní vlastnosti auta jsou plusem těchto závodů; MW na to šlo zcela jinak a to více příběhově, k čemuž se dostanu později; zatím stačí vědět, že jedete dva až tři závody různých druhů s jedním soupeřem, a to takovým, který je to nejlepší, co jste zatím potkali; jezdíte nebo projíždíte jeho oblíbenou oblastí ve městě a musíte všechny závody vyhrát, narozdíl od URL, kdy si můžete dovolit dojet např. třetí, neboť každý závod dostanete body za umístění a ty se na konci sečtou)
Underground 2 - Drag a Most Wanted - Drag [2 -1]
(a nyní moje metla; jako hráč, který rád spíše relaxuje a tím pádem jezdí s automatickou převodovkou, je závod s manuálním převodem lehké peklo; Drag je rychlostí závod na rovince - respektive na pokud možno rovnější části trati, kdy jedete pouze dopředu, co to motor dá a vyhýbáte se překážkám v cestě; do toho musíte správně a včas řadit, aby jste měli rychlost a nějakou šanci proti soupeřům; obecně je drag lepší v U2; jsou to rovnější tratě, a větší důraz na nitro a správné řazení; bohužel se od poloviny hry podíváme v dragu pouze na železniční depo, což s kolejemi a skokánky není pro mě pravý drag; navíc neduh U2 je i v civilní dopravě, která se generuje vždy, i pro drag, zcela náhodně, takže se mi nejednou stalo, že se před závodem "narodil" náklaďák přímo přede mnou a s tím nic nenadělám; v MW je doprava přesně naprogramovaná a hustá; zřejmě z důvodu většího napětí při uhýbání; s tím však vzali za své ty těžší momenty z U2 a přehnaná linearita akorát znamená, že ten náklaďák, co se vám tam na křižovatce vždycky vyřítí do kolmice, prostě musíte podjet ve správný moment a čas, což si podle mě měli nechat do akční hry a ne do závodní;
Tím se dostáváme k celkovému hodnocení závodění.
Underground 2 - Závodění a Most Wanted - Závodění [11 - 11]
Hle hle, výsledek je stejný. Na začátku bych to i tipoval, ale teď když to vidím rozepsané proč, tak si zatím i dost stojím. Ale popojedeme (dad joke?).

Auta
Co je pro některé ještě důležitější, než závodění jsou auta. Nikdo nechce závodit s trabantem proti ferrari (vlastně....), a tak velký výběr krásných/známých/rychlých aut je nutností. Všechny vypisovat nebudu, jen si lehce něco projdeme. Mimochodem, závodit s Ferrari je docela těžké, neboť ti licenci zrovna nerozdávají. U2 přišlo se zajímavým autosalonem. Audi TT, Ford Mustang, Mazda RX-8, Mitsubishi Lacer Evolution, Subaru Impreza, no radost pohledět. Z dolních tříd pro začátky vaší hry není špatné vidět Lexus IS 300, Ford Focus či Hondu Civic. Co už je smutné je vidět zde Cadillac Escalade a zejména Hummer. Hummer. V závodní hře o rychlosti a eleganci. Nevím, koho to napadlo, dát do street racingu Hummer, ale ten člověk měl dobrej matroš a chci ho taky. Obecně slušná práce, jenže... MW má rovněž Audi TT, Forda Mustanga, Lexus IS 300, Mazdu Rx-8, Mitsubishi Lancer Evolution a Subaru Imprezu, ale navíc např. Aston Martin DB9, Chevrolet Corvette, Lamborghini Gallardo a Murciélago, Lotus Elise, několik stylových mercedesů, 4 druhy Porsche s Carrerou a Caymanem, a dokonce i super speciality jako např. Dodge Viper SRT-10 a Vauxhall Monaro XR. Velikost autosalónu je jedna věc, ale nemůžeme vyčítat starší hře, že neměla kapacitu na 40 aut. Jen se cítím víc "cool", když mám Chevrolet nebo Lamborghini. A Porsche je Porsche. Z mého pohledu musí vyhrát MW.
Underground 2 - Auta a Most Wanted - Auta [2 - 3]
Nějaký prostor pro zlepšení tam určitě je na obou stranách, jen při hraní MW si člověk přes tu krásu normálně nevzpomene, co by mu chybělo. Zatímco v U2 mě jednu dobu hrozně chybělo Porsche.

Tuning
Jak je pro některé ještě důležitější, v čem jezdí, pro Jardu a nějaké ty fajnšmekry je ještě důležitější, jak moc lze ovlivnit chování auta a jeho vzhled. Když se řekne tuning v závodní hře, je to spjato s pojmem U2. V MW tuning je, je potřeba, abyste se drželi se zlepšujícími se soupeři, ale nemáte na výběr, co koupit, když je jen jedna lepší varianta (postupně se odemykají další). Vzhledově to také není žádná hitparáda. Základy typu spoiler, ráfky a větrání kapoty či střechy tu jsou. V U2 je to ale jiný level. Na výběr je spoustu součástek, navíc od různých výrobců. Ve hře je navíc Dyno, což je v podstatě garáž, ve které si upravujete vše, co vás napadne, od aerodynamického přítlaku, po zabírání turba a ECUčka v určitých otáčkách, přes to, jakou váhu dáte kterým brzdám, či jak se má auto chovat do zatáček. To celé si můžete nastavit zvlášť pro jakýkoliv druh závodu a třeba i vyzkoušet na okruhu, dokud nejste spokojeni. Ohledně stylu, na kterém je postaveno několik principů hry, si kromě základů, můžete pořídit i dnes již legendární neony pod auto, ale i např. reproduktory do kufru, více úrovňové zbarvení auta s potisky, otočné poklice, zrcátka, světla a další věci.
Underground 2 - Tuning a Most Wanted - Tuning [3 - 1]
Ve hře, kde na stylu záleží, je to nutností, ale rozsah a možnosti jsou překrásné. Tady se nedá jinak, než rozhodnout ve prospěch U2. Zaslouženě. MW, kde jsou sakra neony?

Prostředí
Nebo jinak i grafika, se dá nazvat tato podčást hodnocení. Znovu, je celkem nefér porovnávat grafiku her, které nejsou ze stejné doby. Ale o prostředí si trochu popovídat můžeme. U2 se odehrává bezvýhradně v noci a MW se odehrává bezvýhradně ve dne. V U2 jezdíte čínskou, finanční a přilehlými čtvrtěmi, kdy se vám později odemkne letiště (v podstatě jen pro závody), Bayview čtvrť (kombinace civilizace na kopcích a tunelových projížděk), Jackson Hights (lehce outdoor obří kopec se specialitami) a nakonec dvě části přístavu, s jednou zaměřenou na ještě jakžtakž civilizaci a druhou na skladiště s železnicí apod. Celkově se jedná o fajn město na krajích a prostředkem krájené dálnicemi pro nerušenou rychlojízdu. V MW začínáte v lehčí čtvrti spojené s firemní, ale i "country" sekcí. Později se vám otevře okolí majáku, takže v podstatě takové přímořské až plážové lokace, plus horské cesty těsně za městem a nakonec přístavní část s finanční čtvrtí. V MW vás může závod navést, nebo se můžete vyhnout policii, do parku, na golfové hřiště, staveniště, přes pěší zónu centra města apod. Na obě hry je relativně radost pohledět.
Underground 2 - Prostředí a Most Wanted - Prostředí [2 - 2]
Jezdit v noci a vydět neony pod auty je neskutečná krása, ale rovněž je neskutečná krása vidět město, kde najdete opravdu všechno. A že to všechno budete potřebovat pro pletky s policií...

Příběh
Osobně mě ve hrách dost zajímá příběh. V U2 lidi ani neví, že tam nějaký byl. Nebo spíše tuší, že se tam něco mihlo, ale nikdo tomu nepřikládá moc váhy. Toť tím, že příběh vám vservírují jen několika minutovými "komiksy" s dabingem, při pár příležitostech. V podstatě se jedná o následující. Byli jste známí jako jeden z nejlepších závodníků ve městě. Vyhrávali jste vše co se dalo, to však lezlo na nervy některým soupeřům. Došlo to až tak daleko, že se vás jeden pokusil během závodu zabít (a to ani nebyl soutěžící). Aby trochu vychladlo pole, tak jste utekli. Když jste se vrátili, museli jste začít znovu. Z peněžního daru přítelkyně vaší přítelkyně. Postupně, jak jste se dostávali mezi smetánku, na vás znovu vybafl váš "skorovrah", nyní v manažérské pozici, snažící se přeplatit jiné závodníky, aby vás smetly. Nikdo se však neměl k temnému činu a tak hra končí tím, že boss vás vyzve sám na velký závod po městě na pět kol. Poražením jeho příběh končí. Nic víc, nic míň. V MW se už na příběhu dost pracovalo a je to znát na každém rohu. Zajimavé hrané filmečky za plátnem (teď nevím jak se to jmenuje), telefonní hovory od soupeřů a sobře napsaný scénář a postavy jsou tu TOP. Tady se jedná o následující. Jako dobrý závodník přijedete ve svém BMW do nového města. Začnete všechno vyhrávat, až zase tradičně naštvete místní chásku tvrďáků. Jeden vás vyzve na závod o papíry na auto toho druhého. Když už to vypadá, že vyhrajete, vaše auto se porouchá, protože s ním někdo manipuloval. To však nikoho nezajímá a vy předáváte své auto soupeři. Do toho ještě přijedou policajti a vy jako jediný nemáte čím utéct a tak jste zatčeni. Vaše nová kamarádka, původně jezdící s tou cháskou, vás z toho vytáhne a představí vám svůj plán. Blacklist. Blacklist je seznam 15 nejhledanějších (a tím i nejlepších) závodníků policií ve městě. Zatímco vy jste trčeli ve vězení, Razor (jak si říká šéf té chásky) použil vaše BMW aby se z čísla 15 stal číslem 1. Váš úkol je samozřejmě ho sesadit. Postupně číslo za číslem bojujete se soupeři, dotoho vás pošťouchává policejní kapitán a těší se, až vás zavře dokud nezčernáte. Čím více se dostáváte k vrcholu, tím více se kolem dějí divné věci, konkrétně vám volají, že policie se dostává na místa závodů někdy i dříve než začnou, a Razor samozřejmě obviňuje pouze vás. Kdo je tajným agentem je pak rozuzlení příběhu, stejně tak porážka Razora a následně jako třešnička i porážka kapitána policie. Ohledně Blacklistu, každý z 15 bossů, kterého musíte porazit, se vám "představí" v krátkém filmečku, kde vám řeknou, kdo to je, co tady dělá, kde jezdí nejraději, s čím jezdí a jak s tím jezdí. Abyste bosse mohli vůbec vyzvat, musíte povině vyhrát určitý počet závodů, mít na svoji hlavu vypsanou určitou hodnotu u policie a ještě navíc, pro mě extra třešnička, splnit určité pletky s policií, jako např. vyhnout se x zátarasům, či ujet policii do 2 minut. K tomu pomáhá prostředí hry (se zničitelnými lokacemi). Když bosse porazíte, vyberete si od něj dvě ze 6 věcí (náhodně). Na výběr jsou tři otazníky a pak kombinace nového vzhledu pro auto či tuningu. Ty otazníky skrývají různé bonusy proti policii, extra peníze, nebo fan favourite, papíry na auto soupeře, takže už nemusíte přemýšlet, jaký to je prohánět se jeho károu.
Underground 2 - Příběh a Most Wanted - Příběh [1 - 3]
Tady není and čím přemýšlet, vítěz je jednoznačně příběh MW. U U2 se dá spíše přemýšlet, jestli to nemá být za nulu.

Soundtrack
No a poslední věcí, které se dotkneme, je hudební stránka. Mluvíme o ní, protože je to další z ikonických částí závodních her obecně, ale NFS obzvlášť. Kombinace rocku, lehkého techna a hip hopu bývá již klasikou. U2 vše obsahuje, v dobrém tempu (rozuměj správně rytmické na závody). Raiders on the storm se Snoop Doggem už je legenda mezi hráči a kvůli tomu je U2 poznat, když i nehráči zavážete oči a spustíte hru. MW má stejné rozložení žánrů. Znělce vévodí rockově-hip hopová skaldba Nine thou od SOB (Styles Of Beyond). MW však více přechází z roku do metalu (Celldweller, Disturbed, Static - X) a obecně má více zapamatovatelných písniček. Toť obejktivněji. Subjektivně, je o čtvrtku lepší vítěz MW. Díky MW jsem objevil více dobré muziky, která mě těší dodnes. Ámen.
Underground 2 - Soundtrack a Most Wanted - Soundtrack [2 - 3]
Super skladby si najdu v obou hrách, jen v MW je najdu častěji. Vzhledem k tomu, že se v každé nachází tak jedna, kterou nemusím, považuji oba soundtracky za úspěch.


No, možná jsem na něco zapomněl, ale jdeme na součet.
Závodění [11 - 11]
Auta [2 - 3]
Tuning [3 - 1]
Prostředí [2 - 2]
Příběh [1 - 3]
Soundtrack [2 - 3]

To nám dělá celkové skóre [21 - 23]. Je to těsné, přesně jak jsem čekal. A nezapomeňte subjektivní. Ale já když se prostě zamyslím nad vším, co a jak hra podává, Most Wanted je lepší. Taky to byl nástupce Undergroundu 2. Možná se příště dostanu k nástupci Most Wanted, Carbonu, který i přes super nápad a grafiku, udělal pár věcí špatně a hráči mu to neodpustili.
Ale pro zatím, zde je výsledek, podělte se o své zkušenosti, máte-li nějaké vy sami.
[Něco tu může chybět, ale dlouhý je to už tak dost a výsledek to asi už nezmění.]
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Duel: NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted

Příspěvekod DanDan » ned 24. lis 2019 0:37:11

Přemýšlím, zda jsem vůbec Most Wanted hrál... Protože jestli jsem ho hrál, tak mi vážně v paměti neuvízlo... Zatímco Underground 2... Soundtrack si občas pouštím a pořád pamatuji na tý doby, kdy jsme to smažili s kámoši. Takže u mě je vítěz jasný.

(Jinak z NfS série mi v hlavě ještě uvízl Hot Purshift [taky tuším honičky, ale se závoďáky na "venkově"?] a pak Porsche, které sice zní nudně, protože jde jenom o jednu značku auta, ale ačkoliv jsem tohle hrál málo, protože to měl nějaký kámoš, ke kterýmu jsem jezdil jenom málo, tak stejně si na tenhle díl vzpomenu).
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Duel: NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted

Příspěvekod JarynekZ » ned 24. lis 2019 2:58:12

Myslíš Hot Pursuit?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Duel: NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted

Příspěvekod Liger » ned 24. lis 2019 13:21:13

Hra mého dětství je NFS Porsche, u toho jsem musel strávit stovky hodin času.

A jinak Purshift? Lol, tos zkombinoval NFS Hot Pursuit a NFS Shift. :vlna:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Duel: NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 25. lis 2019 9:29:30

No tak si to omódoval no a co :lol:
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Duel: NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted

Příspěvekod DanDan » pon 25. lis 2019 12:53:31

Samozřejmě jsem měl na mysli Pursuit. ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167


Zpět na Herní články

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron