Skyrim .... po druhé

Recenze, návody, popisy a další přidružené ptákoviny.

Skyrim .... po druhé

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 29. kvě 2013 15:14:16

Skyrim. Velký krásný svět, do kterého jsem se rozhodl zavítat podruhé (vlastně po třetí, ale první část jsem nedohrál). Menší info. Začíná hra a vy zjistíte, že se vezete na povozu se svázanýma rukama, směřující na popravu. Jeden z vězňů se začne seznamovat s ostatními. Dozvíte se, že ve vašem povozu sedí také Ulfrik bouřný háv, muž který vlastně odstartoval válku a tím i příběh Skyrimu tím, že "uřval" dosavadního císaře k smrti. Uřval se myslí doslovně, neboť ti nejlepší "studenti" speciální magie, která se nazývá "hlas" umějí slovy kouzlit. Poprava se ale nepovede neboť popraviště napadne drak. Všichni začnou jednat na vlastní pěst a snaží se utéct. Vy si po výběru s kým půjdete (císařský voják nebo voják bouřných hávů) rozhodnete utéct také. A od této chvíle je to už jen na vás. Znovu jsem se přidal k císařskému vojáku. Poprosil mě, abych informoval nejbližšího jarla (v podstatě král kraje) v Bílém Průsmyku (Whiterun) o situaci s drakem. Jako dobrák jsem nelenil a ihned se tam vydal. Po přijetí ke králi a přednesení informací, jarl nařídil, aby se skupina vojáků přesunula do vesnice Vorařov, která je první na cestě od místa činu. Vzhledem k tomu, že jsem hledal práci, poslal mě za dvorním čarodějem, jestli s něčím nepotřebuje pomoct. Ten mě vyslal do kobky pro dračí kámen. Ten jsem nalezl a na obrovské popsané zdi jsem se naučil svůj první thu'um neboli první kouzlo hlasu. Ještě ho ale nelze použít. Vrátil jsem se s kamenem zpět a jarl zrovna dostal zprávu, že na severní věžičku útočí drak. Tak jsme se tam vydali. Konfrontovali jsme draka a zabili jej. Drak před smrtí pouze zařval "Dovakhiin ne!". Dovakhiin znamená drakorozený. Jediný, který dokáže skutečně zabít draka a to tak že z něj vysaje jeho sílu. A to se stalo. Stal jsem se znovu drakorozeným. Nyní jsem si mohl odemknout svůj první thu'um a vyzkoušet si jej. První ze tří stupňů jakéhosi odhazování. Po cestě zpět do Bílého Průsmyku se ozval hřmotný hlas přes celý kraj. Šedovousí, sídlící na velké hoře, učitelé hlasu, volají drakorozeného. Pánové, jsem na cestě...
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Skyrim .... po druhé

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » úte 14. dub 2015 22:58:12

Skyrim potřetí? I tak se to dá nazvat. Hercules(Nord) se nám poprvé připojil k bouřným hávům a tím mi otevřel úplně nový svět. Vzhledem k mým zkušenostem, mě už bojovníci nedokáží na blízko skolit a to ostatní se postřílí šípy. Hah, jak mě to baví!
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Skyrim .... po druhé

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pát 02. srp 2019 18:18:30

Skyrim počtvrté. A že by z toho byl seriál? Nebo aspoň minisérie? Mám tu 11 minutové video - ale pěkně velké (1,4 GB) pro představu. V tomto videu (nebo díle?) se snažím rychle zneškodnit všechny nepřátele a najít jejich bosse na místě zvaném Lost Knife Hideout (Úkryt Ztraceného Nože v českém překladu). Bear with me, protože při nahrávání mi slušně klekne fps, takže střely lukem nejsou tak smooth, jak jsem zvyklý. I tak se ale jedná o docela povedené čištění lokace a loot zcela vynahradí ztracené lektvary. Pokud máte jakékoliv otázky, ptejte se. Možná někdy udělám ještě další.

Btw - tahle lokace - hezká jeskyně na začátku, s vodopády a visutým mosty, ze kterých se dá kontrolovat střed. Dobře vymyšlené.

Skyrim - Lost Knife Hideout 11:18 min
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29


Zpět na Herní články

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron