Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Staga » úte 03. led 2012 14:50:32

Liger píše: (Ne, opravdu jsem čímdálvíc přesvědčen, že Zidane příspěvky nečte a reaguje pouze na konkrétní slova nebo části vět.)

Zidane je bot, to nevíš?

Liger píše:A jinak mám daleko radši psy než kočky, časopsi a časokočky jsou totiž jiná kategorie...

Přidávám se na stranzu psékomilů, kočka je naprd.

Přesunuto z Kabinetu jazyků
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Zidane » úte 03. led 2012 15:24:11

A v čem je kočka naprd? Že tě halasně nevítá po příchodu domů? Ano, někoho to těší, mně to přijde jako anální alpinismus. Jak už jsem párkrát řekl "padesátkrát psa místo pohlazení kopni a stejně přileze po padesáté první a bude smutně koukat, jestli by přece jen konečně nebylo pohlazení a něco dobrého", kočce to udělej jednou, vysvětlí ti drápy, že to nebyl dobrý nápad a už ji neuvidíš.
Za druhé - většina kočičích plemen - pomíjím přešlechtěné gaučové bestie - se je schopna, když na ně páníček kašle, uživit sama, vždycky si něco chytěj. U psů je procento plemen schopných (a ochotných) se samo živit rozhodně menší, to radši budou do úplného vyhubnutí atd. somrovat na páníčkovi.
Za třetí - zatím jsem neslyšel, že by kočky, když jsou samy doma, skučely a vydávaly jiné zvuky jako kdyby je vraždil, u psů je to rozhodně častější než by sousedi uvítali. A nejen sousedi, jak dělám v Kauflandu, tak to je tak třikrát denně, kdy se zvenku linou zvuky jak kdyby tam někdo škrtil psa a ono ne, on jen dává najevo, že zhruba třicet sekund neviděl páníčka a má strach, že už se mu nevrátí. Ano, dá se to ovlivnit výchovou, ale musí se s tím začít včas.

A tak dále a tak dále, kocoura jsme měli a nebyly s ním problémy - a nebuzeroval. Psa když to popadne, tak si začne vynucovat pozornost a nedá pokoj a nedá. Já jsem na straně kočičářů, finito.

A časopejsek je záměrná (vtipně myšlená) zdrobnělina slova časopis *vysočinovník*
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Liger » úte 03. led 2012 15:53:23

Co to vidím, Zidane se rozčílil kvůli kočkám? :D

Kočky jsou svině.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Staga » úte 03. led 2012 15:56:46

Zidane: No jo, jistě...
Bod první: Jistě, o kočku když omylem zakopnu, tak mě mrcha podrápe a zaleze bůhvíkam na bůhvíjak dlouho a já můžu jenom doufat, že tam nechcípla a nehnije...
Bod druhý: Značnej kus z tý tvý většiny žije obvykle v zavřenej paneláku případně v baráku a můžeš mi říct, kde něco najdou, je-li lednička zavřená, špajzka zamknutá na klíč a majitel nenechává jídlo povalovat jen tak volně ložené?
Bod třetí: Vím o několika kočkách, co jsou schopny ječet jak siréna, když jsou domy samotný. Ujišťuju tě, že psí štěkání ani vytí nejsou ani zdaleka tak pronikavý a uširvoucí jako tohle kočičí ječení.
Bod čtvrtý, který jsi nejspíš záměrně opoměl: Škody v domácnosti. Vychovanej pes ti zařízení neponičí, ale i vychovaná kočka ti leze všude po lince a po policích, tuhle shodí talíře, támhle shodí kytku, onde shodí něco jinýho...
Bod pátý: Soužití s jinými zvířaty. Vychovanýmu psovi je jedno, jestli je na stole voliéra s papouškem, terárko s křečkama nebo si panička mazlí králíka. Maximálně žárlí. Kočka, i když je vychovaná, je furt lovec, což znamená, že jiný zvíře si k ní pořídit nemůžeš.

Liger: to víš, kočičky ťuťu ňuňu a vy ostatní se proti nim neopovažte říct jediný křivý slovo... :roll:
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Zidane » úte 03. led 2012 16:56:14

Staga píše:Zidane: No jo, jistě...
Bod první: Jistě, o kočku když omylem zakopnu, tak mě mrcha podrápe a zaleze bůhvíkam na bůhvíjak dlouho a já můžu jenom doufat, že tam nechcípla a nehnije...
Bod druhý: Značnej kus z tý tvý většiny žije obvykle v zavřenej paneláku případně v baráku a můžeš mi říct, kde něco najdou, je-li lednička zavřená, špajzka zamknutá na klíč a majitel nenechává jídlo povalovat jen tak volně ložené?
Bod třetí: Vím o několika kočkách, co jsou schopny ječet jak siréna, když jsou domy samotný. Ujišťuju tě, že psí štěkání ani vytí nejsou ani zdaleka tak pronikavý a uširvoucí jako tohle kočičí ječení.
Bod čtvrtý, který jsi nejspíš záměrně opoměl: Škody v domácnosti. Vychovanej pes ti zařízení neponičí, ale i vychovaná kočka ti leze všude po lince a po policích, tuhle shodí talíře, támhle shodí kytku, onde shodí něco jinýho...
Bod pátý: Soužití s jinými zvířaty. Vychovanýmu psovi je jedno, jestli je na stole voliéra s papouškem, terárko s křečkama nebo si panička mazlí králíka. Maximálně žárlí. Kočka, i když je vychovaná, je furt lovec, což znamená, že jiný zvíře si k ní pořídit nemůžeš.

Liger: to víš, kočičky ťuťu ňuňu a vy ostatní se proti nim neopovažte říct jediný křivý slovo... :roll:


Bod první: Zatímco o psa když omylem či i neomylem zakopneš, tak ti do hodiny odpustí a zase se lísá, inu inteligent :-)

Bod třetí - netvrdím, že všechny kočky jsou tiché a vychované, ale rozhodně je uječených koček méně než uječených psů.

Bod čtvrtý: Tak jsme asi měli supervychovaného kocoura. Na stůl či linku nelezl - věděl, že nesmí. Jediné, kdy tam lezl bylo, když jsme tam nechali něco k jídlu a to se při vlastnictví ať už kočky nebo psa naučíš nenechávat. Jinak tam nelezl. I třeba věděl, že nesmí do obýváku a ložnice a nelezl - seděl na prahu, aby na nás viděl a stačilo mu to. Začal tam lézt až k stáru, kdy si vždycky vyskočil na okno a koukal na ulici - tím směrem to totiž neznal. A tolerovali jsme mu to, dokud seděl a koukal. Jak seskočil a hodlal něco vyvádět, už byl vypuzen ven.

Bod pátý - to jsem viděl u tetiny jezevčice. Seděla na kanapi, táta pustil andulku. Ta si lítala, jezevčice furt koukala, co to tam lítá, andulka udělala příliš nízký průlet, jezevčice CHRAMST! a ve vzduchu zbylo už jen pár pírek. Táta sice čubě okamžitě világoš, ale už to ničemu nepomohlo. A to jinak byla vychovaná, ale pudy se v ní zřejmě taky prostě projevily a nenaděláš s tím nic.

A pro mě bod dost podstatný - s kočkou se nemusí chodit ven :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Araoth » úte 03. led 2012 17:20:39

Přesně... s kočkou se nemusí chodit ven! To je důvod proč mám radši kočky... :D A nevím jaké zkušenosti má Staga, ale nám kočka nic nerozbila... Přestože leze po stolech (ona ví, že tam nesmí a když jsme v místnosti tak tam neleze, ale když člověk vleze do místnosti a vidí kočku ve skoku ze stolu...)... To už nám daleko víc věcí zničil králík, kterého jsme měli předtím...
Ale já mezi nimi zas takovej rozdíl nevidím... Jasně kočka a pes maj trochu jinou povahu, ale pomazlit se člověk může s obojím a hrát si s nima může taky... Kočku sice nenaučíš povely, ale to by mě nebavilo ani u psa, tak co... :P
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod DanDan » úte 03. led 2012 17:29:29

Chtělo by to možná nějaký flejmový samostatný téma (kočky vs. psi, jak loupete banány, jak vám visí toaleťák atd...)

Jinak mám asi raději kočky, i když bych si možná pořídil psa. Jasně, pokud budu celé dny v práci, tak tu kočku, případně kdybych měl nějakou velkou zahradu.

Hlavně bych chtěl kočku, a né kocoura. Měli jsem 2 a oba dva šíleně drápali a s kočkou se pořád "mlátí"...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Zidane » úte 03. led 2012 17:59:03

My měli kocoura a nevím, čím to bylo, ale nedrápal, nesmrděl, jak se říká, že kocouři smrděj a značkujou - a ne, nebyl kastrovanej, ač na to vypadal, bohdá přišel veterinář očkovat králíky, kocour seděl na chodbě, MVDr. na to "a to je pěkný kastrovaný kocour" a když máma povídá, že není kastrovanej, doktor málem šokem spad ze schodů :-D Jo, Honza byl PAN kocour, správnej vašnosta, přes zimu i k sedmi kilům, přes jaro léto vždycky poněkud zhubnul, ale stejně to byl někdo :-)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod DanDan » úte 03. led 2012 18:10:21

Tak je možný, že jsem prostě narazil na kocoury "z divokých vajec"...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod JarynekZ » úte 03. led 2012 21:29:59

Psa si musíš vychovat, pak je podle mě nenahraditelnej. Kočky rád nemám.
Moderní výchova psa spočívá k odeslání na 14 dní na cvičák, kde se o něj postará puboš, co zná Google a koupil si stopovací vodítko a tedy má právo se nazývat cvičitelem psů, následné tvrzení, že pes je vycvičen a zastávání teorie, že na psa by páníček neměl vztáhnout ruku. Když majitel není schopen svého psa zvládnout, pak je to debil a psa by si neměl vůbec pořizovat.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Liger » úte 21. úno 2012 22:30:51

Zidane píše:To teda tuleně a ostatní ploutvonožci překvapují, vypadají rozhodně inteligentněji než aby vydávaly stejné zvuky jako nějací, jak říkají Slováci, naničhodní psi :D

Ty jdi už někam, psi jsou asi tak stokrát inteligentnější než tvoje slavné kočky. Viděl jsi někdy slepeckou kočku? Kočku hlídající barák? Policejní kočku? Kočku hledající lidi zavalené sutinama? Kočku hledající výbušniny nebo drogy? A dalo by se pokračovat... Kočky jsou k ničemu.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 21. úno 2012 22:46:40

Zato psi jsou skvělí, to jsem slyšel třeba zrovna dneska. Někdo zvonil na sousedy, mají takový ten ding dong zvonek, ne klasiku a to bylo jak kdyby pes měl koule ve svěráku a někdo ten svěrák utahoval, něco neskutečného. Kdykoliv to vyleze na chodbu, ňafe to jak na klíček a jediná obrana je buď významně pustit přehlušovací hudbu nebo si dát na uši sluchátka. Co já komu provedl? A to nemluvím o nasr... kolem baráku, to bych taky dotyčné majitele fackoval.

Slyšels někdy kočku reagovat na zvonek tak, že by ji sousedi měli chuť zabít? Slyšels někdy kočku z nudy či "strachu, že už se páníček nikdy nevrátí" zoufale mňoukat či vydávat jiné zvuky? A protože to je mimo noční klid, člověk si ani nemůže stěžovat. Resp. šlo by to přes článek stanov, že "zvířata chovaná v bytě nesmějí přespříliš rušit ostatní nájemníky", ale co to je "přespříliš"? Obávám se, že moje alergie na psí štěkot a psy vůbec by neměla v ničem oporu.

Já bych chov jakýchkoliv "hlučnějších" zvířat v paneláku podmínil souhlasem VŠECH partají ve vchodě. Jediný hlas proti - zákaz. Ono by se to vyselektovalo, do baráků se zákazem by se sestěhovali lidi toužící po klidu nebo kterým by i sousedů pes byl ukradenej, ale sami by si nechtěli z jakýchkoliv důvodů pořizovat, čili by jim zákaz nevadil a pséčkaři a podobní by se zase sestěhovali do baráků, kde by si navzájem nevadili a ať si to tam ňafe třeba 24/7/365 ;)
Naposledy upravil Zidane dne úte 21. úno 2012 22:58:56, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 21. úno 2012 22:58:38

Tak to co jmenuješ je většinou otázka vychování, nemluvě o hovnech na chodníku... Taky nemám rád když je pes otravný, hlučný, všudeseroucí, ale nenapadlo by mě to vyčítat psovi, ale jeho majiteli. Ano, s kočkou asi v tomhle ohledu není taková práce, takže je vhodná pro pohodlné lidi, ale to nic nemění na tom, že mi tato zvířata povahově nesedí... A domů bych asi nechtěl ani jedno. Zlatá želva... :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 21. úno 2012 23:02:48

Hovna na chodníku jsou skutečně na facku majiteli, za to pes nemůže, pes se prostě vytentí a majitel by to měl uklidit.
Hlučnost je otázkou výchovy, ovšem je mi jasné, že když má pes prostě "hlučnější povahu" a ňafe na cokoliv, co slyší, že to výchovou ovlivníš jen zčásti.
Já neříkám, že si nutně pořídím kočku (nemám potřebu mít v tomto bytě zvířata jiná než v lednici za účelem konzumace), jen říkám, že psa do paneláku NIKDY, pes dle mne patří na zahradu a v paneláku je to týrání. A pokud ne psa, protože se mu páníčkové snaží dát první poslední a chodí s ním často ven, tak nebohých sousedů už třeba tím, že se se psem jde kolem jedenácté ven a viz výše - ňafe to kdykoliv, když to vyleze na chodbu...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 21. úno 2012 23:05:07

Zidane píše:jen říkám, že psa do paneláku NIKDY, pes dle mne patří na zahradu a v paneláku je to týrání

Tak s tímhle souhlasím, já se celou dobu bavím o tom, jak na mě ta zvířata působí povahově a v tomhle prostě (vychovaný) pes nad kočkou vítězí na plné čáře...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 21. úno 2012 23:07:32

Máš právo na názor, já ti ho neberu. Mně zas pes přijde jako anální alpinista, to je zas můj názor. Ani ten ani ten není lepší či horší, jsou prostě jen jiné a na to máme právo.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » úte 21. úno 2012 23:16:09

No, ok, já ti ho taky neberu, ovšem naznačovat tu, že snad psi mají nízkou inteligenci... no nevím, nevím.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » stř 22. úno 2012 7:28:26

Zidane píše:Já bych chov jakýchkoliv "hlučnějších" zvířat v paneláku podmínil souhlasem VŠECH partají ve vchodě. Jediný hlas proti - zákaz. Ono by se to vyselektovalo, do baráků se zákazem by se sestěhovali lidi toužící po klidu nebo kterým by i sousedů pes byl ukradenej, ale sami by si nechtěli z jakýchkoliv důvodů pořizovat, čili by jim zákaz nevadil a pséčkaři a podobní by se zase sestěhovali do baráků, kde by si navzájem nevadili a ať si to tam ňafe třeba 24/7/365 ;)

Děcko do zhruba věku školáka je taky velmi hlučné. Klidně i déle. Jeden z důvodů, proč ho nechci. Taky by pro jeho pořízení musel být souhlas všech v domě? Pokud ne, proč? Jak se od sebe liší řvoucí pes a řvoucí děcko?
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Lerrå » stř 22. úno 2012 9:19:29

Souhlasím. Děti sousedů nad námi nejspíš nejsou lidské bytosti, ale telata - dupou, jak kdyby měly kopyta, a řvou jako tur. Kolik partají musí být pro, abychom je mohli dát odvézt na jatka?

Jinak jsem ještě hledala ty tuleně a lachtany. Anglická literatura se víceméně shoduje na slově "bark", ale zatím jsem nenašla žádný český zdroj, o který se opřít. Každopádně běžná komunikace opravdu připomíná vrčení a štěkání; netuším ovšem, jak popsat zvuk, kteří vydávají samci v době říje.

O inteligenci koček vs. psů polemizovat nehodlám. Založte si na to spešl téma, protože už to stejně řešíte pomilionté, já vám tam nepolezu a budu mít svatej klid. Ale narážet na to všude možně mě fakt nebaví.
Originální tuleň z jezera Vänern.

Složení: 70% patriotismu ke špatnému národu, 17% gramatického nacismu, 9% žluté vlny, 3% modré vlny, 1% zvrhlosti.

SAP Certified. Uskladněte v blízkosti Švédů. Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116!

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Ta Lerrå, proto ta tuleň.
Občas používám horizontální smajlíky, no a co? -_o'
Vodní uzávěr.
Uživatelský avatar
Lerrå
Chlív LL
 
Příspěvky: 228
Registrován: sob 21. led 2012 17:30:10
Cash on hand: 25.10
Bydliště: Praha / Brno (nikoli však na dálnici :D)
Aura: 1

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Liger » stř 22. úno 2012 11:20:43

Jinak, ony potulné kočky, které se volně pohybují po vnitrobloku, rozrývají záhonky a chčijou pod okna, občas se porvou a vydávají při tom zvuky jak když někoho vraždí, případně nějaká kočka skočí z okna a pak se nemůže dostat zpátky, tak tam mňaučí, vyvražďují ptáky, co se sem chodí krmit... to už radši ten pes v baráku.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 22. úno 2012 14:21:30

Staga píše:Děcko do zhruba věku školáka je taky velmi hlučné. Klidně i déle. Jeden z důvodů, proč ho nechci. Taky by pro jeho pořízení musel být souhlas všech v domě? Pokud ne, proč? Jak se od sebe liší řvoucí pes a řvoucí děcko?


Řvoucí děcko lze utišit řekl bych lépe než čokla.
Dítě je vychovatelné, psa maximálně vycvičíš a i to jen v rámci možností.
Člověk se může utěšovat tím, že dítě dostane rozum. Jak ho dostane pes? Ten je inteligenčně někde na úrovni dvouletého dítěte a výš se nedostane, maximálně to ovlivníš výcvikem.
Dítě se o tebe může ve stáří postarat, či by aspoň mělo.
Když necháš dítě samotné doma, nenadělá ti takovou škodu jako samotný doma nechaný pes (dveře do bytu v minulém bydlišti by zevnitř mohly vyprávět, když ségra se švagrem jednou nechali německou dogu doma a všichni jsme někam šli, zdrásané kam ta koza dosáhla).
Dítě ti na procházkách nesere kolem baráku. Za tohle bych pejskaře taky fackoval, mají to uklízet.

U psa tohle nemáš. A krom toho, množit se je tak nějak úkolem lidského rodu (ač některá etnika to dohánějí ad absurdum), ne nadarmo se říká "zasaď strom, postav dům, zploď syna" - kde tam máš čokla?

A krom toho, na Lameru padlo, že prý v Praze je pomalu umění sehnat podnájem, kde by bylo dovoleno chovat něco jiného krom rybiček. Takže ono to jde.
U podnájmu je to koneckonců jasné - já nabízím, já můžu dát do smlouvy třeba podmínku, že nájemníci mají povinnost mít hlavu jak když hoří Brandejs a pokud ji takovou nemáš, obarvi se a když se ti to pravidlo nebude líbit, prostě nepodepíšeš smlouvu. U družstva je potíž, že tady vlastníš podíly a tedy máš možnost do pravidel v rámci možností kecat.

A do debaty psi vs. kočky cituju Teramon:

Pes je větší mrcha, dělá jak bez svého pána nemůže žít, lísá se, kňučí a vyje, když je osamocen, ale když kolem projde bezďák s kusem salámu tak adieu, drahý majiteli, který jsi mě piplal od štěněte a na vlastních prsou hřál. kočky jsou v tomto ohledu upřímnější, člověk je prostě ochočený tvor, který na požádání otvírá konzervy a automaticky mění kočkolit v záchodě.
Naposledy upravil Zidane dne stř 22. úno 2012 14:35:23, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Zidane » stř 22. úno 2012 14:23:17

Liger píše:Jinak, ony potulné kočky, které se volně pohybují po vnitrobloku, rozrývají záhonky a chčijou pod okna, občas se porvou a vydávají při tom zvuky jak když někoho vraždí, případně nějaká kočka skočí z okna a pak se nemůže dostat zpátky, tak tam mňaučí, vyvražďují ptáky, co se sem chodí krmit... to už radši ten pes v baráku.


Pokud by tady vraždění ptáků znamenalo likvidaci všudypřítomných holubů, které nějaký debil nahoře krmí a je tu tím pádem od nich všude nasráno a budou se proti nim dávat na balkony sítě, ještě bych kočkám poděkoval.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod JarynekZ » stř 22. úno 2012 14:29:54

Zidane píše:"zasaď strom, postav dům, zploď syna" - kde tam máš čokla?
A kde tam máš kočku?

Všechno je o výcviku. Když je páníček debil, tak... prostě jaký pán, takový pes. Když se se psem nejedná jako s nějakým "ťuťuňuňu hovínko kostička", ale jako se psem, tak ten pes pochopí, že bezďák se salámem je ne-e, že sousedovic čivava není svačina a že ne každej za brankou chce ohrozit páníčka. Jenom chtít.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Zidane » stř 22. úno 2012 14:34:35

Jo, tos vystihl. To jsou pak takoví stěžující si pséčkaři, když se jim padesátikilové tele rozvalí v posteli a oni se nemůžou vyspat. TO mají z toho, že "to roztomilé štěňátko" přece nemůžou nechat na zemi, ťuťu ňuňu do postele, štěně vyroste, zvykne si a odnaučit ho to je pak sakra problém i když se pak se zpožděním chce.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » stř 22. úno 2012 14:35:49

Staga píše:Děcko do zhruba věku školáka je taky velmi hlučné. Klidně i déle. Jeden z důvodů, proč ho nechci. Taky by pro jeho pořízení musel být souhlas všech v domě? Pokud ne, proč? Jak se od sebe liší řvoucí pes a řvoucí děcko?

My máme nad sebou... Slušně řečeno "paní, co občas trochu řve"... Taky bych si ji přál zakázat... ~

Jinak bohužel "tento souboj" u mě odnese kočka, protože alergie na její srst (+roztoče)... Ale jinak by záleželo, co bych sehnal - pokud byt, tak maximálně ty rybičky, pokud nějaký domek, uvažoval bych o psu (asi na hlídání) i o kočce.
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Zidane » stř 22. úno 2012 14:40:00

Pokud jsi v družstevním, stěžuj si, jinak s tím nic neuděláš. A pokud možno aby ti to sousedi dosvědčili.

Edit: A koneckonců i pokud nájem, ale tam pak je na majiteli, jestli ho to bude zajímat nebo ne.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » stř 22. úno 2012 14:53:36

Zidane píše:Řvoucí děcko lze utišit řekl bych lépe než čokla.

Záleží kus od kusu, některý děcko prostě neutišíš, na některý psy stačí jednou křiknout a zmlknou.
Zidane píše:Dítě je vychovatelné, psa maximálně vycvičíš a i to jen v rámci možností.

Když se snažíš, vychováš psa i děcko. Když se na to vysereš, co nadělá větší škody, pes nebo to děcko, případně puberťák až dospělák?
Zidane píše:Člověk se může utěšovat tím, že dítě dostane rozum. Jak ho dostane pes? Ten je inteligenčně někde na úrovni dvouletého dítěte a výš se nedostane, maximálně to ovlivníš výcvikem.

Hmm... A co když děcko rozum nedostane?
Zidane píše:Dítě se o tebe může ve stáří postarat, či by aspoň mělo.

Fajn, dobře, tohle ti uznám, ale kde máš tu jistotu, že se na tebe nevykašle?
Zidane píše:Když necháš dítě samotné doma, nenadělá ti takovou škodu jako samotný doma nechaný pes (dveře do bytu v minulém bydlišti by zevnitř mohly vyprávět, když ségra se švagrem jednou nechali německou dogu doma a všichni jsme někam šli, zdrásané kam ta koza dosáhla).

Ty neznáš rodiny, kde mají malý děcka, viď? Mám ti vyjmenovávat škody, který nadělá děcko, i když s ním třeba doma jsi?
Zidane píše:Dítě ti na procházkách nesere kolem baráku. Za tohle bych pejskaře taky fackoval, mají to uklízet.

Furt radši psa seroucího kolem baráku než maminku, která svoje milované ťuťu ňuňu mimineško přebaluje na stole v restauraci a to tak, aby na posranou plínku všichni viděli a ti, kdo nevidí, si užili alespoň pachovou součást tohoto. Ano, i takové ženské existují. Podotýkám, že v dotyčné restauraci byl záchod i s přebalovacím pultem...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Zidane » stř 22. úno 2012 14:55:36

Tak s tou maminkou máš pravdu, to je v tom případě samice hovězího dobytka non plus ultra. To bych se ne že ozval (bylo by mi jasné, že by mě ještě seřvala), to bych si šel stěžovat za obsluhou, ať dotyčnou vykáže na přebalovací pult. Obsluhu by snad neseřvala.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Staga » stř 22. úno 2012 15:00:15

Obsluha ji na to šla upozornit sama od sebe, podotýkám, že slušně. Maminka se rozječela na celou restauraci, že děťátko potřebovalo přebalit hned teď, že nebude hledat nějakej přebalovací pult a vůbec, co si to dovolují ji obtěžovat...
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Zidane » stř 22. úno 2012 15:18:29

Kráva, nic jiného. Jaké hned teď, vřískalo snad? I tak ho mohla vzít a odebrat se na přebalovací pult. Jenže když je maminka blbá jak bedna kytu...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Liger » stř 22. úno 2012 15:26:46

Zidane píše:Pokud by tady vraždění ptáků znamenalo likvidaci všudypřítomných holubů, které nějaký debil nahoře krmí a je tu tím pádem od nich všude nasráno a budou se proti nim dávat na balkony sítě, ještě bych kočkám poděkoval.

Bohužel to právě likvidaci holubů neznamenalo, ti se mají líp někde na ulici v centru, tady to byli vrabci, kosi, hrdličky a další ptáci včetně stěhovavých, svého času tu v jednom stromě hnízdil i datel, dokud majitel domu, na jehož dvoře strom byl, ho nenechal pokácet.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » čtv 23. úno 2012 15:35:05

Staga píše:Záleží kus od kusu, některý děcko prostě neutišíš, na některý psy stačí jednou křiknout a zmlknou.


Se psy se to má stejně tak. Ale zajímavé je, že o děckách ve vchodě prakticky nevím. Ty větší tak maximálně vídám na chodbě či jsem tuhle jakési holčině asi kolem deseti podržel dveře poté, co bylo jasné, že jde do našeho vchodu - za chůze se vítala s mámou či kým na balkoně, o menších zde nevím, přičemž se mi nechce zdát, že by v jedenácti patrech vchodu žádné nebylo. Na to je tu moc tři jedna a čtyři jedna bytů.
Zatímco se psy...to je denně, někdy od sousedů (to je taky jediný případ, kdy mě serou děti, protože sousedovic dětičky otevřou od výtahů na chodbu, pes je zřejmě pozná, takže začne ňafat, dětičky ho už z chodby halasně vítají, takže řve jak kráva železná...), někdy z jiné strany...a že by v tomhle baráku bylo víc psů než dětí, tomu se mi nechce věřit, ale podle poměru "slyším ňafání nebo dětský rámus?" by to bylo jasné.

Staga píše:Hmm... A co když děcko rozum nedostane?


Je zde aspoň šance, že dítě rozum dostane. Pes je prostě pes, nelze od něj chtít zázraky, od řidiče kukavozu taky nebudu očekávat zasvěcenou debatu na téma jaderná fyzika.

Staga píše:Dítě se o tebe může ve stáří postarat, či by aspoň mělo.
Fajn, dobře, tohle ti uznám, ale kde máš tu jistotu, že se na tebe nevykašle?


Viz výše. Tu jistotu nemáš, ale je tu aspoň šance. Měla by být velká, jsme lidi, ale víme, jak se to s lidmi má, kor v dnešní době, kdy peníze jsou až na prvním místě. V tomhle bychom se, ač to říkám nerad, mohli učit od cikánů, starý cikán odložený do domova důchodců je bílá vrána.

Staga píše:Ty neznáš rodiny, kde mají malý děcka, viď? Mám ti vyjmenovávat škody, který nadělá děcko, i když s ním třeba doma jsi?


Synovci jsou necelé tři, neteři rok a půl, takže znám. A vím, že takhle malé dítě doma samotné nechat nemůžeš a když s ním jsi doma, prostě ho musíš hlídat a i tak někdy neuhlídáš. Ale vyroste a dostane rozum, resp. aspoň by mělo.

A že malé dítě dokáže udělat škodu ani samo neví jak, to dokáže. Za ségrou jednou přišli vodáci, že tam někde je únik vody a že to bude někde u nich v baráku - zjištěno poté, co zavřeli veškeré odběry a hodiny se stejně točily. No na co nakonec nepřišli? V koupelně byla jakási páčka k pračce či jakej čert, bylo to zavřené, nepoužívalo se to. Jedno dítě tam vlezlo, pootočilo tím a voda tekla z vodovodu rovnou do studny, takže se to nepoznalo. A než na to vodáci přišli, protočilo se skoro sedm set kubíků a kdyby nebyli hodní a nenapsali to jako havárku s tím, že to jako havárku zaplatí vodárna (resp. asi jejich pojišťovna), stálo by to ségru přes padesát klacků. No už prej tu páčku odmontovali :D

Proti tomu je to, že tátu nové štěně za asi dva měsíce stálo pár tisíc na přehryzaných kabelech od nabíječky k notebooku, myši a nevím ještě čeho a koupi všeho, co může být bezdrátové, právě v bezdrátovém provedení, maličkost, to musím uznat. Ale vzhledem k tomu, co tady mám kabelů já, by zmíněné štěně asi skončilo s mou botou ve své ctěné řiti hodně rychle, to máme hafo kabelů u PC - elektřina k PC, monitor, od modemu, od myši, k bedýnkám, k lampičce za PC, kabel telefonní k pevné a internetu, kabel od satelitu k televizi a další...další důvod, proč nehodlám dráždit hada bosou nohou přítomností psa v tomto bytě ;)
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Zidane » čtv 23. úno 2012 22:04:04

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009120605

D-FENSe sice nutno brát s rezervou, ale tenhle článek se dá jedině podepsat.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod DanDan » čtv 23. úno 2012 22:09:45

Přestaňte se hádat o tom, zda je lepší kočka nebo pes... Protože úplně nejlepší je úžasný kůň (Chňáchal)... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Liger » čtv 23. úno 2012 22:51:49

Zidane: V tomto souhlasím. Ano, pes musí mít před pánečkem respekt a nesmí si nic dovolovat. Bohužel dost lidí psy rozmazluje a pak to vypadá jak to vypadá. A ono s těmi dětmi je to podobné, taky jsou poslední dobou čím dál víc rozmazlení a dovolují si víc a rozhodně se nedá mluvit o tom, že by z toho vyrostli...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 23. úno 2012 22:53:39

DanDan; píše:Přestaňte se hádat o tom, zda je lepší kočka nebo pes... Protože úplně nejlepší je úžasný kůň (Chňáchal)... ~

Želva... Mimochodem, takdy jste slyšeli tu blbost, že želva nemá mimiku?

... a jako bonus navrhuji přejmenování na "Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva", určeno ke všeobecné diskusi o zvěrstvech... teda zvířatech...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Liger » čtv 23. úno 2012 22:58:37

Ano, želva je super. Teda pokud zrovna nerozmetá hovno po celém terárku... :twisted:
Každopádně žádné sousedy rušit nemůže. :)

Edit: no mimiku... pokud za tu mimiku považuješ mrkání (dvěma nebo jen jedním okem), zívání, mlaskání a kýchání, pak ji má. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 23. úno 2012 23:07:05

Ale ona má dokonalou mimiku. A kdo říká že ne, na ten ještě neviděl nasr*nej ksicht želvy...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Liger » čtv 23. úno 2012 23:11:02

A jaké konkrétní želvy? Možná že nějaké semiakvatické či vodní jo, ale ta naše suchozemská se fakt tváří furt stejně (pravda, vypadá trochu nasraně stabilně kvůli tomu, jak má tu hubu tvarovanou, jestli to myslíš takhle :mrgreen: )
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod DanDan » čtv 23. úno 2012 23:11:20

Obrázek
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod JarynekZ » čtv 23. úno 2012 23:15:18

čtyřprstá; jak je na tom krásně vidět, když je to spokojený, když je to nespokojený, když se to nudí, ...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Psi vs. kočky

Příspěvekod Liger » čtv 23. úno 2012 23:19:48

Hm, ta je celkem podobná. Ale je fakt, že když to vztáhnu na celou hlavu i s krkem a ne jen na "obličej", tak se něco vidět dá, už jenom to jestli má hlavu zatáhlou nebo vytáhlou...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Zidane » čtv 26. dub 2012 12:07:34

Obrázek

Myslím, že to psy docela vystihuje :D A na kočky jsem viděl něco podobného, to zas bylo "páníček si chce hrát a já ne, tak se vztekám a když to vzdá, já se rozhodnu, že se chci mazlit a přijdu a bavím se tím, jak nechápe" :D

Edit: Nalezeno podobné, i když to není samozřejmě ono, Jary a jiní blokující fbcdn si to odblokují nebo domyslí:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » čtv 26. dub 2012 13:46:07

osobně mám doma kočku a říkám, že záleží na tom, co ji učíš od mala
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Zidane » čtv 26. dub 2012 14:02:01

To já říkám taky. My třeba byli schopni kocoura naučit, že po stole či lince se neleze. Samozřejmě jsme museli vědět, že nechávat tam jídlo prostě ne, jinak si tam vyleze. Ale tvrzení, že kočky mají stůl či cokoliv jako procházkové molo, když se jim zrovna chce, to je jako se psy - když to člověk neučí od mala, co se nesmí, to pak v dospělosti neposlouchá ani pes ani kočka.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » čtv 26. dub 2012 14:12:02

True Story
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod JarynekZ » čtv 26. dub 2012 14:37:48

Zidane, ten první obrázek tu byl, je to počítám tak 14 dní zpět. A posílals ho sem tuším ty...

edit: a ten druhej má v odkazu fbcdn, to je sice pravda, ale není to ta doména, kterou blokuju.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Zidane » čtv 26. dub 2012 16:22:15

JarynekZ píše:Zidane, ten první obrázek tu byl, je to počítám tak 14 dní zpět. A posílals ho sem tuším ty...



Je možné. Zde v klubu jsem ho neviděl a jestli je ve Vtipných obrázcích, to jsem se nedíval. Mea culpa, příště abych Obrázky a podobné, kde to dost zásobuju, radši fakt sjel :oops:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Zidane » pát 27. dub 2012 13:53:15

Právě před chvílí - zavírá se výtah a najednou do něj vběhne pes, no pes, takové to "vraž tomu do zadku násadu a máš mop" a kouká stylem "tak co, bude něco dobrého nebo mě aspoň podrbeš nebo co tak čumíš?" Tak drbnu do dveří, aby se nezavřely, jestli jako je někde páníček a za chviličku přišla babča a že prej tohle psová dělá vždycky, že klidně vleze k cizímu - no to jsem viděl :-D
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Psi vs. kočky a tomu (ne)podobná zvěrstva

Příspěvekod Staga » pát 27. dub 2012 14:52:02

vysvětlils babče, že jestli jí psice dělá tohle, tak by ji měla mít na vodítku, aby o ni nadobro nepřišla, kdyby měl třeba někdo chuť na štěkanátky? ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11008
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 15,867.00
Bank: 23,781,037.54
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Další

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron