Hry

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Hry

Příspěvekod Bl0d » čtv 19. srp 2010 20:53:50

JarynekZ píše:Prej 25-30... Já ve svejch skoroosumnácti to znám velmi dobře taky :)


Nechtěl jsem se jakkoliv dotknout, ale je fakt, že sem to neformuloval uplně šťastně. Odvolávám tedy časové rozmězí a upravuji na "Každý, kdo na hry nenahlíží stylem "to má hnusnou grafiku/to je starý - to hrajou jen lůzři, loool xD"." (Což je taky trochu vyhrocený, nicméně konkrétně s tímto přístupem jsem se osobně setkal nad pullitrem v hospodě a v tu chvíli mě tenhle názor dosti pobouřil:))
Bl0d
Lamátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 16. srp 2010 21:18:06
Cash on hand: 10.60
Bank: 28,787.50
Aura: 1

Re: Hry

Příspěvekod JarynekZ » čtv 19. srp 2010 20:58:20

Přemýšlím, kdy sem měl doma první počítač... Nevím to přesně, ale pamatuju se, že když sem přišel odněkud dom, bylo to rozvalený v pokoji, seděl u toho tata a hrál na tom takový ty DOSový formule. Když už na to teď vzpomínám, myslím, že tu ještě nepadl název jedné z mnoha věčných her - SUPAPLEX!!! :D
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11095
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Hry

Příspěvekod Bl0d » čtv 19. srp 2010 21:09:29

Já si na datum pořízení mého vlastního prvního PC pamatuji poměrně přesně - 17.7.1997, 17:30 :) Pentium MMX @ 233MHz, 32MB RAM, 1,6GB disk a 1MB S3 Trio ( :( ) - později, tušim že o rok, bylo doplněno o 12MB 3Dfx VooDoo2 - to bylo dělo :) Předtim to byly různě popůjčovaný stroje od našich z práce z nichž si nejvíc pamatuju notebook 386 - mohl mit maximálně 40MB disk, ale těch her co se na to vešlo... luxus :)
Naposledy upravil Bl0d dne pát 20. srp 2010 4:54:12, celkově upraveno 1
Bl0d
Lamátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 16. srp 2010 21:18:06
Cash on hand: 10.60
Bank: 28,787.50
Aura: 1

Re: Hry

Příspěvekod Jana » čtv 19. srp 2010 21:31:04

JarynekZ píše:takový ty DOSový formule

jó, na tom jsem vyrůstala :-) DOSovský hry jsou/byly výborný. ještě mě bavil Aladin a Trpaslík. dá se to vůbec dneska ještě nělde sehnat a hrát?
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4457
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,605.95
Bank: 10,470,708.37
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Hry

Příspěvekod Boomer » čtv 19. srp 2010 21:32:18

ja si na kupenie svojho prveho PC (386) nepamatam... len viem ze uz ako 4 rocny som paril vyssie spominaneho supaplexa popripade dynu blaster, lotus a pod. :)

Jana píše:
JarynekZ píše:takový ty DOSový formule

jó, na tom jsem vyrůstala :-) DOSovský hry jsou/byly výborný. ještě mě bavil Aladin a Trpaslík. dá se to vůbec dneska ještě nělde sehnat a hrát?


jasne ze da... staci si stiahnut dosbox a hry sa daju najst na nete zadarmo... aj ked presne stranky si uz nespomeniem...
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Uživatelský avatar
Boomer
Superlama
 
Příspěvky: 1357
Registrován: pon 19. črc 2010 22:03:50
Cash on hand: 10.00
Bank: 8,176,225.02
Aura: 34

Re: Hry

Příspěvekod JarynekZ » čtv 19. srp 2010 21:43:18

Jana píše:
JarynekZ píše:takový ty DOSový formule

jó, na tom jsem vyrůstala :-) DOSovský hry jsou/byly výborný. ještě mě bavil Aladin a Trpaslík. dá se to vůbec dneska ještě nělde sehnat a hrát?

http://486games.net (například)
Doporučuju si zároveň stáhnout program DOSBox (na těch stránkách je odkaz), protože některé hry se s windowsama, tuplem od 2000 hore prostě bavit nebudou.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11095
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Hry

Příspěvekod JarynekZ » čtv 19. srp 2010 21:52:18

První stroj co sem tu měl obsahoval pokud vím 100MB disk, RAM skutečně nevím, procesorem pokud si dobře pamatuji byla 80486DX (možná už dokonce DX2) na 40MHz. Valil tam MS-DOS (s NC, VC a sadou 602), Windows 3.11 a plno her, z nichž jsem si dále vzpomněl na hry Dr. Šílenec, TANK, Dizzy: Prince of Yolkfolk, Goblins, Micro Machines a Wacky Wheels (snad se mi do toho nemíchají hry z pozdějších strojů, i když ono je to vlastně jedno) a nakonec již zmíněný a nesmrtelný:
"C:/gamesky/prince/prince.exe megahit"

edit: Teď mě tak napadá, že na to, jak dlouho jsem celkem Prince of Persia hrál, nikdy jsem nedohrál všechny kola a Jaffara sem bez cheatů porazil jenom jednou...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11095
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Hry

Příspěvekod nk8215 » čtv 19. srp 2010 22:34:22

JarynekZ píše:Přemýšlím, kdy sem měl doma první počítač...
(...)
Když už na to teď vzpomínám, myslím, že tu ještě nepadl název jedné z mnoha věčných her - SUPAPLEX!!! :D

Eh...dostal ses někdy přes Dobu kamennou (Stone-Age; level 003)? Mě vždycky bacily ty šutry hned na začátku...
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1719
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,913.90
Bank: 728,054.65
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Hry

Příspěvekod Liger » čtv 19. srp 2010 22:38:19

Bl0d píše:Mno a co se týče oldskůl her, tak první Prince of Persia bude zřejmě první hra co jsem hrál na PC

No jo, Prince of Persia, na toho jsem úplně zapomněl (1 i 2). Ještě jsem si vzpomněl na "rajče" nebo "jabko" nebo co to bylo, které požíralo cosi žlutého, padaly na něj diskety a honily ho nůžky (pamatuje si na to někdo?) a nakonec ještě TIM - The Incredible Machine... ach ta nostalgie :)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Hry

Příspěvekod DanDan » čtv 19. srp 2010 22:41:42

Liger píše:No jo, Prince of Persia, na toho jsem úplně zapomněl (1 i 2). Ještě jsem si vzpomněl na "rajče" nebo "jabko" nebo co to bylo, které požíralo cosi žlutého, padaly na něj diskety a honily ho nůžky (pamatuje si na to někdo?) a nakonec ještě TIM - The Incredible Machine... ach ta nostalgie :)


Nebyl to ten výše zmíněný SUPAPLEX?
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10677
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Hry

Příspěvekod AnonymnaLama » čtv 19. srp 2010 22:42:46

Pche... Dos, Windowsy, aky luxus... To tu nikto nebezal na poctivom Commodore 64? Este si pamatam, ako som sa pokusal cosi skodit v Basicu, pricom som nevedel takmer ani slovo po anglicky a pocitac som urychlene vypinal, aby som si pozrel vecernicek (ono sa to este pripajalo na televizor, monitory neboli) :)
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,428,410.00
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Hry

Příspěvekod Liger » čtv 19. srp 2010 22:49:22

DanDan píše:
Liger píše:No jo, Prince of Persia, na toho jsem úplně zapomněl (1 i 2). Ještě jsem si vzpomněl na "rajče" nebo "jabko" nebo co to bylo, které požíralo cosi žlutého, padaly na něj diskety a honily ho nůžky (pamatuje si na to někdo?) a nakonec ještě TIM - The Incredible Machine... ach ta nostalgie :)


Nebyl to ten výše zmíněný SUPAPLEX?

Jo, podle screenů je to přesně ono, já jsem totiž nikdy nevěděl, jak se to jmenuje a tak jsem tomu prostě říkal Rajče.
No jo, ono vlastně požíralo tištěný spoje, nic žlutého...
Edit: aha, já si nevšiml, že to má i druhou stránku, jinak bych ten Supaplex určitě googlil...
Edit 2: Jo, Aladdina si taky matně vzpomínám, pak taky Formule 1988, a málem bych zapomněl na Cosmo's Cosmic Adventure!
Edit 3: A jak jsem mohl zapomenout na Worms!?
Naposledy upravil Liger dne čtv 19. srp 2010 22:59:51, celkově upraveno 2
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Hry

Příspěvekod DanDan » čtv 19. srp 2010 22:52:03

Liger píše:Jo, podle screenů je to přesně ono, já jsem totiž nikdy nevěděl, jak se to jmenuje a tak jsem tomu prostě říkal Rajče.
No jo, ono vlastně požíralo tištěný spoje, nic žlutého...


Já jsem to taky hrával... Ale pamatuji si z toho pouze tu "hudbu", co běžela v pozadí...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10677
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Hry

Příspěvekod nk8215 » čtv 19. srp 2010 23:00:01

AnonymnaLama píše:Pche... Dos, Windowsy, aky luxus... To tu nikto nebezal na poctivom Commodore 64? Este si pamatam, ako som sa pokusal cosi skodit v Basicu, pricom som nevedel takmer ani slovo po anglicky a pocitac som urychlene vypinal, aby som si pozrel vecernicek (ono sa to este pripajalo na televizor, monitory neboli) :)

64 jsem nezažil, ale pamatuju si PC 20-III od téže firmy. Slim case, jednobarevný monitor (nikoli bílá, ale oranžová), disketovka s páčkou (5,25 palce) a akrobacie ve snaze o restart :)
Co se týče her - Arctic Adventure zvaná AA1, Airborne Ranger, Prince, Sokoban, Sopwith, Train (střílelo se tam z jedoucího vlaku na kachny či co)...
edit: ještě jsem zapomněl na Lotus (ten tam ale byl jen jako položka v panelu M602 - edit 3: vlastně nevím, třeba to byl ten kancelářský balík:) ) a Minolov (prapředek Hledání min - ten zase nešel spustit, neb chyběla myška :) )
edit 2: později, když k nám do školy dodali počítače s barevnými monitory (to nadšení, vidět najednou modré cihly, žluté sloupy, pravé peršany, blonďaté princovy vlasy a tělové princovy ruce :) ) pak Settlers, SimCity 2000, Crazy Cars 3, Grand Prix (ony DOSové formule), The Cycles (jejich motocyklová obdoba)...
edit 4 (moje hlava děravá...) - málem bych zapomněl na Kačera Donalda aka Duck Tales (to rozhořčení, když mé tři malé hrdiny kouzlo z rukou Magiky von Čáry shodilo ze samého vrcholku skály nebo když se hroch rozhodl potopit se těsně u břehu i s některým z nich na zádech; ta radost, když Skrblík po iks skocích do zlaté záplavy v trezoru konečně narazil na minci ve tvaru zaobleného čtverce a v ceně tisíce dolarů...) a z o něco pozdější doby samozřejmě nemohu nezmínit Atomového vévodu ve třech rozměrech - tam jsem mé spolupařany pravidelně přiváděl k šílenství tím, že jsem jako první nepoužil slavnou dvojici cheatů DNKROZ a DNSTUFF, lébrž jsem vypnul příšery (DNMONSTERS) a pak už se jen v klídku procházel po městě nebo po Měsíci, podle epizody :)
edit 5: a co teprve Polda Pankrác :)
Naposledy upravil nk8215 dne pát 20. srp 2010 13:23:42, celkově upraveno 2
"Vy nevidíte, jak je ten alobal vtipný?" - (c) DanDan
nk8215
Superlama
 
Příspěvky: 1719
Registrován: pon 19. črc 2010 6:50:40
Cash on hand: 5,913.90
Bank: 728,054.65
Bydliště: Kousek odtamtud je země, po které se jmenují brambory
Aura: 23

Re: Hry

Příspěvekod Januska » pát 20. srp 2010 5:20:18

AnonymnaLama píše:Pche... Dos, Windowsy, aky luxus... To tu nikto nebezal na poctivom Commodore 64? Este si pamatam, ako som sa pokusal cosi skodit v Basicu, pricom som nevedel takmer ani slovo po anglicky a pocitac som urychlene vypinal, aby som si pozrel vecernicek (ono sa to este pripajalo na televizor, monitory neboli) :)

Ale jistě, že ano :) Tato krabička se u nás objevila v létě roku (musím hodně počítat) 1988 :lol:
Názvy her si moc nepamatuji - PC bylo bratra a já se směla hlavně dívat jak on hraje. Pamatuji si nějaký Útěk aztéků (ale mohl by to být i poklad aztéků či podobně), Prince of Persia, Loom, Ostrov opic a další.
Gute Mädchen kommen in den Himmel, böse überall hin.
Uživatelský avatar
Januska
Lamče
 
Příspěvky: 156
Registrován: čtv 22. črc 2010 13:51:08
Cash on hand: 1.25
Bank: 2,111,524.50
Aura: 10

Re: Hry

Příspěvekod Bl0d » pát 20. srp 2010 9:48:36

AnonymnaLama píše:Pche... Dos, Windowsy, aky luxus... To tu nikto nebezal na poctivom Commodore 64? Este si pamatam, ako som sa pokusal cosi skodit v Basicu, pricom som nevedel takmer ani slovo po anglicky a pocitac som urychlene vypinal, aby som si pozrel vecernicek (ono sa to este pripajalo na televizor, monitory neboli) :)


Čoeče, ona ta mašina, na který sem jel jako škvrně toho zorra, asi nebylo Atari ale Commodore. Což je vlastně ve finále naprosto jedno, protože tenkrát mi fakt byly tak 3 roky (max 4, pak se nám počítadlo bohužel odstěhovalo:( ) a jediný co sem uměl, bylo kroutit joystickem. Vzpomínám si na pobavenej výraz našich, když jsem ukázal na klávesu s otazníkem s dotazem "to je ten bejzik?" :) Každopádně televizi sme k tomu měli spešl (takovou malou šedou), takže na včerníčka se šlo koukat paralelně - takřka multitasking;)

Ale přiznávám, že do kompů sem se začal detailněji šťourat až po pořízení, již dříve zmiňovaného, mého, pentia s oněma "luxusníma" widlema o pětadevadesáti hrotech. Konkrétně okamžikem, kdy jsem si, při netrpělivé instalaci Duka3D, šikovně přepsal autoexec.bat (komu se to alespoň jednou nepovedlo, že:)) a musela to za mě vyřešit má drahá maminka - ta potupa a ostuda jakou mě mé pošramocené ego tenkrát zavalilo (aby taky né - nadrbanej na duka postupuju bezmozek stylem "hlášky nečtu, stejně to sou zbytečný kraviny, který mě jen zdržujou -> klikám ano -> čumim jak trubka a sem v řiti i s celym svym přesvědčenim, že PC rozumim"), to byl bod zlomu, kdy jsem si přísahal, že toho nikdá nebude, aby na MOJEM kompu řešila jakýkoliv problémy MÁMA! MĚ! Puberťákovi nejchytřejšímu co všemu rozumí nejlíp. :)
To že sem na to šel metodou pokus - omyl, která určitě nemálo přispěla k tomu, že si dodneška pamatuju klíč na widle95, to je zas jiná věc:) Nicméně ono to v době "před internetama" ani moc jinak nešlo. A člověka to aspoň nutilo přemejšlet nad řešením.

Dnes je, bohužel, vlastní přemejšlení nahrazeno převážně bezmyšlenkovitym vyhýknutím dotazu na fórum, který přece nebude onen tazatel (sám sebe hrdě nazývajíc "ajťák") vůbec pročítat, protože jeho problém je určitě naprosto ojedinělý, originální a nevídaný (a že jich je...). Jinak by to přece vyřešil obvyklym kombem "trojitej restart a tři rány do klávesnice pyčo" (výsledek úderů je pochopitelně odeslán přes ICQ a tento komunikční skvost doplněný o nezbytné $loooool si poté přečteme hádejte kde...), který dycky funguje. A pak chudák řešitel z rodu přemýšlejících, potřebuje-li načerpat nějaké to instantní know-how k danému problému, ovšem o pár levelů hlubší, pročítá akorát kupu stále se opakujících sraček o ničem, dočte se i, nejprve, slušné odpovědi na již vyřešené, poté trpělivé odpovědi, ironické odpovědi, nevrlé odpovědi, nenávistné odpovědi... a sleduje, jak se vlastně jeho hledání hodnotné informace změnilo ve čtení naprosto primitivní a ubohé hádky dotčenejch dementů, kteří se cítí ublíženi naprosto "bezdůvodnou" nenávistí ze strany "hloupých" odpovídajících. Ovšem zoufalá naděje, že se objeví také kýžené nedovolí přestat.

Ták. Koukám, že sem se drobítek rozepsal (to je tak, když někdo nemá nic užitečnýho na práci a je probuzen ještě pod mírným vlivem červenýho...) a od původně zamýšlené, zcela zbytečné, jednovětné informace, že sem vlastně taky Commodore mazák vás obšťastním zcela zbytečnym pětiodstavcovym slohem.:) Nicméně pokud to snad někdo dočte až sem - zdá se mi to, nebo je "schéma" předchozího odstavce tak nějak univerzální, roubovatelný na jakýkoliv místo na internetech, kde se setká počet uživatelů větší než malý, zcela nezávisle na obsahu onoho místa? (Původně jsem se rozhašteřil pod tíhou vzpomínky na hledání terminálovejch příkazů pro hdd, při zpětném čtení mi připomělo dlouhodobou situaci na Frontě... no, celkově to je určitě objev roku, je mi to jasný:) každopádně ještě stále ne zcela střízlivý mozek mi přikazuje se o toto hluboké moudro i tak podělit :))
Bl0d
Lamátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 16. srp 2010 21:18:06
Cash on hand: 10.60
Bank: 28,787.50
Aura: 1

Re: Hry

Příspěvekod Bl0d » pát 20. srp 2010 9:58:00

Teď už tedy stručněji a bez nostalgie: Hrál tady někdo Alpha Protocol? Já se na to dost těšil, ale po přečtení několika recenzí mě uplně přešla chuť to shánět... Help help :|
Bl0d
Lamátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 16. srp 2010 21:18:06
Cash on hand: 10.60
Bank: 28,787.50
Aura: 1

Re: Hry

Příspěvekod JarynekZ » pát 20. srp 2010 10:30:01

V hlavě se mi vybavuje (obohaceno o několik vzpomínek) Atari 2600, nebo tomu podobný (resp. jinak barevný, než ukazuje google) stroj, odařený dvěma "rohy" (tj. joysticky) a množstvím her (mám dojem, že kazeta k tomu nebyla, že se jenom přehazovaly nějakým, posuvníkem). Po zmizení této strojovny (a mém nedávném neúspěšném hledání za účelem znovuzískání) přišel na řadu tchong-station (klávesnice k televizi na kazety s obrázky, které nikdy neukazovaly její pravý obsah), po tchong-stationu ten počítač mnou popsaný výše, po něm o trochu lepší, po něm -||-, ..., a k tomu současnému později přibyl kvůli škole můj první notebook IBM T40p (který skončil rukou dobráka, švihnutím o radiátor = nejede půlka displaye, ale používal jsem ho tak ještě čtvrt roku) a nyní mám můj druhý notebook... pardon, netbook - Asus EeePC 1000H s Ubuntu Netbook edition, hledáním min a doinstalovaným Racerem :)
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11095
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Hry

Příspěvekod kevin365 » pát 20. srp 2010 17:04:52

Jé.. tak my měli doma prvního kompa až před sedmi osmi lety :( .. Takže jsem o DOSovské hry přišel.. první co jsem hrál byly Re-Volt, Soldier of Fortune a SimCity 2000 :)
Ale videohry / televizky (každej tomu říkal jinak), to byla věc! ;)
Na děravej pytel děravá záplata.
Uživatelský avatar
kevin365
Lamče
 
Příspěvky: 207
Registrován: pon 19. črc 2010 16:53:02
Cash on hand: 15,248.90
Bank: 0.00
Aura: 8

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 20:59:10

Walltar: Tak zkus KoTOR, nebo Sacred, Torchlight, her je
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod walltar » ned 22. srp 2010 21:00:26

Pockat torchlight o tom sem neslyšel. Dobré de se hledat.

Já mám prostě problém s tím že už sem snad dohrál všechny RPG :lol:
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Hry

Příspěvekod Snowy » ned 22. srp 2010 21:01:35

Dragon Age
Spore
Assassins Creed 1,2
Uživatelský avatar
Snowy
Koťátko
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. črc 2010 22:38:08
Cash on hand: -262.60
Bank: 2,901.50
Aura: 2

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:01:49

Tak holt budeš muset začít hrát ty špatný:-)
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:02:48

Snowy píše:Dragon Age
Spore
Assassins Creed 1,2


SPORE je RPG jenom chvili. A jestli tvrdí, že dohrál všechny tak tyhle hity hrál tajy:-D
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod walltar » ned 22. srp 2010 21:03:55

Snowy píše:Dragon Age
Spore
Assassins Creed 1,2



No tak Spore sem neprekonal tu grafiku.

DA bylo dobre ale už je na můj ACER aspire 5920 asi moc silné a AC sem taky dohrál.
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:04:37

Tak holt WoW to jen tak nedohraješ:-)
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod AnonymnaLama » ned 22. srp 2010 21:04:40

Z akcnejsich RPG mozem odporucit Titan Quest (+comminuty patch) a Dungeon Siege 2.
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,428,410.00
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Hry

Příspěvekod JarynekZ » ned 22. srp 2010 21:05:13

Torchlight je celkem dobrá věc (ačkoliv nevím, jestli se inspirovali u screenshotů Diabla III, naopak, nebo je to náhoda).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11095
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:05:30

AnonymnaLama píše:Z akcnejsich RPG mozem odporucit Titan Quest (+comminuty patch) a Dungeon Siege 2.

JJ obojí je super ale TQ je lepší podle mě. Eště Silverfall je good
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod walltar » ned 22. srp 2010 21:05:44

Deiw9090 píše:
Snowy píše:Dragon Age
Spore
Assassins Creed 1,2


SPORE je RPG jenom chvili. A jestli tvrdí, že dohrál všechny tak tyhle hity hrál tajy:-D


Jo já se hraní PC her věnuju jako hlavní činosti už od 10 let takže už sem toho hrál fakt hodně. Teď ale poslední dobou s tím co vychází přemýšlím že se začnu učit programovat a na hraní se vykašlu.
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:06:07

JarynekZ píše:Torchlight je celkem dobrá věc (ačkoliv nevím, jestli se inspirovali u screenshotů Diabla III, naopak, nebo je to náhoda).


Screeny nevim, ale muzika je jak přes kopírák:-/
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod walltar » ned 22. srp 2010 21:07:00

Deiw9090 píše:Tak holt WoW to jen tak nedohraješ:-)


Tak než hrát Wowko tak to radši obnovím účty v EVE :lol:
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Hry

Příspěvekod AnonymnaLama » ned 22. srp 2010 21:07:11

JarynekZ píše:Torchlight je celkem dobrá věc (ačkoliv nevím, jestli se inspirovali u screenshotů Diabla III, naopak, nebo je to náhoda).

Nie je to nahoda, hru robili niektori ludia z Blizzardu a cele je to ako taka budgetovka na vyplnenie casu pri cakani na trojku.
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
Uživatelský avatar
AnonymnaLama
HyperLAMA
 
Příspěvky: 769
Registrován: ned 18. črc 2010 16:25:11
Cash on hand: 8.70
Bank: 1,428,410.00
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 20

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:08:53

AnonymnaLama píše:
JarynekZ píše:Torchlight je celkem dobrá věc (ačkoliv nevím, jestli se inspirovali u screenshotů Diabla III, naopak, nebo je to náhoda).

Nie je to nahoda, hru robili niektori ludia z Blizzardu a cele je to ako taka budgetovka na vyplnenie casu pri cakani na trojku.

Hra je jak D1 a hudba D2 ale nedohrál sem to, vyšel AC2:-D
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod walltar » ned 22. srp 2010 21:11:29

Já čekám na mafiu 2 teď. Jak bude stabylní verze tak jedu k hlavnímu PC hrát.
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:13:01

Nebavila mě ani 1, takže mě to nechává chladnym.
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod Snowy » ned 22. srp 2010 21:13:19

Obě AC jsi dohrál?
A co máš proti WoW?
Uživatelský avatar
Snowy
Koťátko
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. črc 2010 22:38:08
Cash on hand: -262.60
Bank: 2,901.50
Aura: 2

Re: Hry

Příspěvekod Snowy » ned 22. srp 2010 21:15:06

walltar píše:Já čekám na mafiu 2 teď. Jak bude stabylní verze tak jedu k hlavnímu PC hrát.

To já čekám na AC:B, Dragon Age 2, Mafii 2, a WoW Cataclysm.
Jen nevím co si mám koupit a co stáhnout.
Koupím asi AC a kdyžtak WoW.
Uživatelský avatar
Snowy
Koťátko
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. črc 2010 22:38:08
Cash on hand: -262.60
Bank: 2,901.50
Aura: 2

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:15:17

Snowy píše:Obě AC jsi dohrál?
A co máš proti WoW?


Kdo já? JJ obě AC sem dohrál, a WoW hraju ted, takže proti mam jento, že vyjde cataclysm:-)
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod walltar » ned 22. srp 2010 21:16:15

Snowy píše:Obě AC jsi dohrál?
A co máš proti WoW?


Jop AC sem dohrál jak vyšli hned.
Proti wowku mám to že nemám rád jeho grafiku a level gameplay. U normál SP rpg mě to nevadí, ale MMO sem hrál poprvé UO a už se nemůžu do toho levelování dostat. Proto sem hrál UO, EVE a Darkfall
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:16:36

Snowy píše:
walltar píše:Já čekám na mafiu 2 teď. Jak bude stabylní verze tak jedu k hlavnímu PC hrát.

To já čekám na AC:B, Dragon Age 2, Mafii 2, a WoW Cataclysm.
Jen nevím co si mám koupit a co stáhnout.
Koupím asi AC a kdyžtak WoW.

Těšim se na všechno kromě Cataclysm, toho se bojim
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod walltar » ned 22. srp 2010 21:18:24

A navíc nechce se mě hrát teď MMO protože to hraju moc vážně. U eve sem trávil celé dny a když sem si uvědomil že mám 12Accountů tak sem toho nechal.
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:19:40

Já ted mam hlavnš problem najít Film, Kterej sem neviděl. Myslim samozřejmě ted z novšjších. 2008+
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod Snowy » ned 22. srp 2010 21:20:29

A hrál jste někdo starcraft 2?
Jde to hrát online bez originálu nebo poplatků?
Jen hledám co bych stáhnul.
Uživatelský avatar
Snowy
Koťátko
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. črc 2010 22:38:08
Cash on hand: -262.60
Bank: 2,901.50
Aura: 2

Re: Hry

Příspěvekod Snowy » ned 22. srp 2010 21:21:44

Deiw9090 píše:Já ted mam hlavnš problem najít Film, Kterej sem neviděl. Myslim samozřejmě ted z novšjších. 2008+

Up jsi viděl?
Uživatelský avatar
Snowy
Koťátko
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. črc 2010 22:38:08
Cash on hand: -262.60
Bank: 2,901.50
Aura: 2

Re: Hry

Příspěvekod walltar » ned 22. srp 2010 21:23:10

Deiw9090 píše:Já ted mam hlavnš problem najít Film, Kterej sem neviděl. Myslim samozřejmě ted z novšjších. 2008+


Centuriona si viděl ?

Snowy píše:A hrál jste někdo starcraft 2?
Jde to hrát online bez originálu nebo poplatků?
Jen hledám co bych stáhnul.


Na stara se vyprdni. Supreme commander forged alliance je 100x lepši než star. Lepší gameplay, lepší grafika, lepší všechno.
Naposledy upravil walltar dne ned 22. srp 2010 21:25:19, celkově upraveno 1
Mícu už znáte z lamera tak tady je můj kámoš Masaryk reloaded. Forever young - Lamíkem navždy.
Woody chytil mícu a prodal ji do čínského koncentráku. http://www.treehugger.com/china-cat-death-camps-001.jpg R.I.P. Míca
Naštěstí je ti Mícin bratr. Menuje se Mucík. http://fc03.deviantart.net/fs23/f/2008/ ... Simobg.jpg

Obrázek

Účastník velké lamí loupeže.
Uživatelský avatar
walltar
HyperLAMA
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 15. srp 2010 22:49:15
Cash on hand: 17.20
Bank: 1.35
Bydliště: Šalingrad - Blackfield
Aura: 10

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:23:26

Snowy píše:
Deiw9090 píše:Já ted mam hlavnš problem najít Film, Kterej sem neviděl. Myslim samozřejmě ted z novšjších. 2008+

Up jsi viděl?

Vůbec se nesnaž s hitama jako Up bezesporu je:-D
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod Deiw9090 » ned 22. srp 2010 21:24:19

walltar píše:
Deiw9090 píše:Já ted mam hlavnš problem najít Film, Kterej sem neviděl. Myslim samozřejmě ted z novšjších. 2008+


Centuriona si viděl ?

Přemejšlel sem o tom, ale akční filmy většinou bejvaj bez myšlenky, pokud si viděl poděl se o dojmy
May the force be with you
Uživatelský avatar
Deiw9090
Lamátko
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 22. srp 2010 18:56:30
Cash on hand: 0.00
Bank: 58,091.70
Aura: 0

Re: Hry

Příspěvekod Snowy » ned 22. srp 2010 21:25:30

Uživatelský avatar
Snowy
Koťátko
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. črc 2010 22:38:08
Cash on hand: -262.60
Bank: 2,901.50
Aura: 2

Re: Hry

Příspěvekod Snowy » ned 22. srp 2010 21:27:34

Tak nějaký další animáky?
Igor (2008)
Coraline (2009)
Astroboy (2009) ?
Uživatelský avatar
Snowy
Koťátko
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. črc 2010 22:38:08
Cash on hand: -262.60
Bank: 2,901.50
Aura: 2

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron