Vtipy, frky, srandičky

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Vtipy, frky, srandičky

Příspěvekod Zidane » úte 20. črc 2010 22:08:50

Anžto se nudím, rozhodl jsem se zkusit založit fórum na vtípky, posílejte sem cokoliv textového (na obrázky bych kdyžtak založil separé), co vás pobavilo. Česky či slovensky, to je fuk, akorát když to bude vietnamština, čínština, finština (zdravíme Lerru), pandžábské dialekty a podobné, hodil by se překlad, bez překladu prosím do "Vtipy - cizojazyčné".
Diskuse ke vtipům a reakce na vtipy mohou být, ale držte to prosím v rozumných mezích ;)

Něco pro začátek:

How do you make an eight year old girl to cry twice?
Wipe your bloody dick into her teddy bear.

What is the best thing when you fuck twenty nine year olds?
There are twenty of them.

a jeden český:

Jak zařídíte, aby manželka ječela ještě půl hodiny po orgasmu?
Utřete si ptáka do záclony.
Naposledy upravil Zidane dne sob 14. črc 2012 21:35:58, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Zidane
Chlív LL

Cash on hand: 3,105.00
Bank: 133,924.96
Aura: 19

Re: Vtipy, frky, srandičky

Příspěvekod DanDan » úte 20. črc 2010 22:23:12

Co je to totální slušnost?
Když řidič autobusu uvolní místo staré babce...

Povídá soused sousedovi.
- Už mi zloději stěrače neukradnou!
- Jak to?
- Namontoval jsem je zevnitř.

Číhaj policajti na dálnici a najednou projede Trabant a za ním ohnivá čára. Druhý den si na něj počkají ve Ferrari, ale nedoženou ho. Tak třetí den auto s raketovym pohonem, dohoní ho, policajt stáhne okýnko a povídá: A co uděláš teď frajere? No co, odpoví řidič Trabantu, teď zařadím dvojku.

Jsou tři chlapi u brány do nebe a Sv. Petr se jich ptá, jak umřeli.
1. říká: Vrátím se domů ze služební cesty o den dříve, manželka v posteli nahá a celá vzrušená. Tak si říkám, že v domě musí mít chlapa. Prohledám celej dům, ale nikde nikdo, tak jdu na balkón. Z balkónu visí na laně nějakej chlap. Taklano odstřihnu. On spadne a začne se plazit pryč, tak jsem po něm hodil ještě ledničku. No a pak jsem si uvědomil, že jsem ho zabil, tak jsem skočil za ním.
2. muž povídá: Natírám si balkón a najednou mi nějaký idiot odstřihne lano z balkónu. No a když se dole snažím odplazit, tak po mě ten magor ještě hodí ledničku.
3. chlap povídá: Sedím si tak v lednici...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

༼ つ ◕_◕ ༽つ
DanDan
Administrátor

Cash on hand: 21.20
Bank: 1,502,725.16
Aura: 158

Příspěvekod Boomer » úte 20. črc 2010 22:25:04

sedi cervik na liste a rozmysla: mohol by som ten list zjest teraz, ale ked si pockam, list narastie a budem mat viac jedla.
o konar vyysie sedi vtak a rozmysla: zjem toho cervika teraz, alebo si pockam kym narastie list, on ho zje a bude vacsi?
a nad vtakom sedi macka a rozmysla: zjem toho vtaka teraz, alebo si pockam kym narastie list, zje ho cervik, cervika zje vtak a az potom zjem vtaka ja?
a jak tak vsetci sedia a duamju, zafuka vietor a macka spadne z konara do jazera. a ponaucenie z pribehu? cim je dlhsia predohra, tym je cica mokrejsia.

Kdo se směje naposledy, má největší ping.
Kam nechodí Google, tam chodí SEO konzultant.
Láska je, když si zapamatujete její IP, abyste obešli zpoždění DNS.
Jak se do lesa tweetuje, tak se z lesa retweetuje.
Pýcha předcházi iPad.
Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google.
Přetaktování předchází pád.
Nehash, co tě nepálí.
Dvakrát řeš, jednou klikni.
Co na srdci to ve statusu.
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se tam staneš majorem.
Každý chvilku tahá torrent.
Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až mu víko upadne.
Co můžeš tweetnout dnes, neodkládej na zítřek.
V nouzi poznáš Google.
Co v mládí tweetneš, ke stáru jako když najdeš.
Kdo se moc ptá, málo googlí.
Obrázek Obrázek
if something's hard to do then it's not worth doing...
| Účastník Velké loupeže | clen Adminnesskej dohody | kazdy uplatok potesi |
Pocet clenov mafianskej rodiny: 3
Pravidla fora najdete tu!
Boomer
Superlama

Cash on hand: 10.00
Bank: 2,433,624.52
Aura: 34

Příspěvekod JarynekZ » úte 20. črc 2010 22:31:08

měsíc před svatbou:
Ona: Ahoj!
On: No konečně!
Ona : Chtěl bys, aby jsem odešla?
On: Hrabe ti? Už jenom ta představa mě děsí!
Ona: Máš mě rád?
On: Samozřejmě!
Ona: A podváděl jsi mě někdy?
On: Ne, nikdy, co se tak blbě ptáš?
Ona: A budeš mě líbat?
On: Jasně, kdykoliv!
Ona: A byl by jsi schopen mě uhodit?
On: Zbláznila jsi se? Víš jaký jsem!
Ona: Mohu ti důvěřovat?
On: Ano
Ona: Miláčku

Rok po svatbě -> číst odspodu nahoru
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
JarynekZ
Administrátor

Cash on hand: 18,075.05
Bank: 1,856,453.17
Aura: 152

Příspěvekod AnonymnaLama » úte 20. črc 2010 22:34:12

Tak ja dam na uvod taky kratsi:

Co robi panda v horiacom lese?
Hori.

EDIT: a teraz som si spomenul, ze som tu uz niekde na lamerovi pisal... Takze este jeden kamenak:

Skopne mamicka svojho rocneho synceka zo schodov, ten sa kotula, odraza od stien, az sa zastavi o tri poschodia nizsie. Z dveri vyjde suseda a zdesene hovori: "Co to preboha robite, ved mu spadne ciapocka!" A mamicka na to: "Nebojte sa, on ju ma priklincovanu!"
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
AnonymnaLama
HyperLAMA

Cash on hand: 8.70
Bank: 425,288.50
Aura: 20

Příspěvekod DanDan » úte 20. črc 2010 22:39:16

A víte co má čtyři nohy a jednu ruku?

(Hrozně šťastnej pitbull)???

Obrázek
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

༼ つ ◕_◕ ༽つ
DanDan
Administrátor

Příspěvekod JarynekZ » úte 20. črc 2010 22:52:29

Co se týká fotky piv "samsung", v Kauflandu ve Svitavek prodávali set-top boxy a na štítku měli nápis "Set-Up-Boks". Když sem to ukázal jednomu "kauflanďákovi", že tam mají chybu a to celkem tvrdou, rozesmál se a řekl, že to napraví... Když jsem tou uličkou šel podruhé asi o 10 minut později, byl tam už opravený štítek: "Set Up-Box".
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod DanDan » úte 20. črc 2010 22:59:21

JarynekZ píše:Co se týká fotky piv "samsung", v Kauflandu ve Svitavek prodávali set-top boxy a na štítku měli nápis "Set-Up-Boks". Když sem to ukázal jednomu "kauflanďákovi", že tam mají chybu a to celkem tvrdou, rozesmál se a řekl, že to napraví... Když jsem tou uličkou šel podruhé asi o 10 minut později, byl tam už opravený štítek: "Set Up-Box".

Já na netu viděl obrázek a tam bylo pro změnu Sex Top Box...

Jinak další:

Policajt: "Kam jste schoval peníze?"
Tlumočník: "Kam jste schoval peníze?"
Zloděj: "Neřeknu."
Tlumočník: "Neřekne."
Policajt: "Když neřekneš, zavřeme tě."
Tlumočník: "Když neřekneš, zavřou tě."
Zloděj: "Neřeknu."
Tlumočník: "Neřekne."
Policajt: "Když neřekneš, zastřelím tě."
Tlumočník: "Když neřekneš, zastřelí tě."
Zloděj: "Schoval jsem je v kuchyni pod podlahou."
Tlumočník: "Že prý stejně neřekne."
Obrázek

༼ つ ◕_◕ ༽つ
DanDan
Administrátor

Příspěvekod Boomer » úte 20. črc 2010 23:03:36

Vystupuje manažer ze svého nového porsche a bác! Projíždějící kamion mu urazí dveře.
Kamioňák zastaví, vyleze a manažer začne řvát: „Kam čumíš, debile?! Urazil‘s mi dveře od poršáka!“
Tirák se zarazí: „Vy manažeři jste strašně materialisticky založený. Nadáváte, že jsem vám urazil dveře, ale vůbec vás neštve, že jste při tom přišel taky o ruku!“
Manažer: „Do prdele, rolexky!“

Jakou knížku čtou nejraději malí ajťáčci? . Nerda Mravenec: Správce všeho druhu
Obrázek Obrázek
Boomer
Superlama

Příspěvekod JarynekZ » úte 20. črc 2010 23:54:29

JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod Zidane » stř 21. črc 2010 0:47:58

Přiběhla osmiletá vnučka na prázdninách na statku za dědečkem: "Dědo, dědo, mně se v noci zdálo, že mě znásilnil náš kozel!"
"Kozel říkáš..." promnul si děda bradku.

Jak se řekne čínsky druhý? Višta.
A jak se řekne čínsky "věčně druhý"? Šla Višta.

Přijde chlap do lékárny a chce Postinor pro svou jedenáctiletou dceru. Lékárnice se nevěřícně ptá: "Vaše dcerka je sexuálně aktivní?" - "Ale hovno, leží jak prkno, celá máma..."

"Pane soudce, za co mě chcete zavřít? Vždyť jsem pomiloval dvanáctiletá dvojčata, dvakrát dvanáct je dvacet čtyři a to je zcela podle zákona?"

Soudce hartusí na obžalovaného: "Chlape, já vám snad dám doživotí, sexuálně zneužít dvanáctiletou holčičku, to prostě nechápu!" - "Já taky ne, myslel jsem, že jí je devět!"

Přijde do vězení nový chlápek, zavedou ho na celu, tam nabušenej svalouš a povídá: "Tak hele, máme tu určitá pravidla, ale abys věděl, že nejsem svině, dám ti vybrat, chceš bejt taťka nebo mamka?" - No...já bych..já bych radši byl taťka." - "Tak dobře taťko, teď pojď, vykouříš mamce péro."

Přijde do vězení nový chlápek a kápo cely mu povídá: "Tak hele, jak to tu je asi tušíš. Chceš to s krémem nebo bez?" - "No...pokud to musí být, tak snad asi radši s krémem..." - "Hej, Kréme, on to chce ve trojce!"
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Zidane
Chlív LL

Příspěvekod PIL » stř 21. črc 2010 10:28:34

Liška s medvědem nemají co dělat a tak si řeknou, že dají pořádnou nakládačku zajíci.
Ale, že prý si musí najít nějaký důvod a tak medvěd navrhne: "Když bude mít čepici tak ho zmlátíme, že má čepici a když ji mít nebude, tak proto, že ji nemá." Tak jdou za zajícem a liška povídá: "Ahoj zajíci, kde máš čepici?".
Zajíc odvětí: "Nemám." Tak ho liška s medvědem zmlátí do kulaté krychle. Týden nato zase nemají do čeho šťouchnout, tak jako že zase půjdou zmlátit zajíce, ale že si musí vymyslet jiný důvod, a protože ten první byl fakt trapnej, iniciativu převezme liška: "Budeme chtít cigarety a když budou bez filtru, my jsme chtěli s filtrem, a když budou s filtrem, tak jsme sháněli bez filtru."
"Tak jdou za zajícem a medvěd říká: "Ahoj zajíci, máš cigarety?" Zajíc odpoví : "A jaký chcete, s filtrem nebo bez filtru?"
Vtom ho medvěd začne strašně mlátit a řvát na něho : "Ty hajzle, kde máš čepici?!"

Zatoulá se takhle pes s kostí v tlamě do džungle, kde si ho všimne tygr. Kočkovitá šelma si pomyslí, že by mohla poobědvat s předstihem a začne k nebohému psíkovi pomalu cupitat. Ten ji naštěstí v poslední chvíli postřehne a dostane spásonosný nápad. Padne na zadek zády k tygrovi a pustí se do kosti. Přitom nahlas, aby to tygr slyšel, pronáší gurmánsky: "Hmm, tenhle tygr byl teda fakt výtečnej, chtělo by to natrefit ještě na nějakýho". Sotva to tygr zaslechne, překvapením strne, aby vzápětí hodně rychle vycouval. Všechno to ale viděla opice a jakožto pralesní tvor se rozhodla držet s druhým pralesní tvorem basu. Zkrátka tygra dohonila a všechno mu vyslepičila. "Hm, tak takhle to tedy bylo. Ten uvidí rodeo! Opice naskoč mi na hřbet, ať se na tu jízdu aspoň mrknes!" zařval tygr a znovu vyrazil na psa. Pes za tu dobu stačil akorát dožvejkat svou kost, když znovu uvidí rychle se přibližujícího tygra s opicí na zádech. Všechno mu rychle doklapne, takže znovu padne na zadek a když se tygr dostane na doslech, začne se zuřivě rozhlížet a netrpělivě brblat "Tak sakra, kde je ta prašivá opice, co jsem ji poslal pro dalšího tygra?!"

Teď vtip vtipný a aktuální před českým nákupem grippenů: "Víte, kolik má Česká republika v současné době stíhaček? Padesát- z toho jednu na létání a devětačtyřicet na náhradní díly."
Nemůžu říct, jak to všechno začalo, ale zaručeně vím, jak to celé skončí...
PIL
Lamík

Cash on hand: 12.85
Bank: 285,181.09
Aura: 5

Příspěvekod kevin365 » stř 21. črc 2010 11:20:17

Malýho róma vyhodí už asi z x-tý školy kvůli špatnýmu prospěchu a chování. Starej róm neví už co s ním, a tak ho přihlásí do církevní školy. Mladej najednou začne nosit jen jedničky a i chování má vzorný. Starej se diví a ptá se ho, jak je to možný. Mladej povida: "Jdu tam do jedný místnosti, a tam je přibitej na zdi chlap. Jdu do druhy místnosti, a tam je taky přibitej na zdi chlap. V třetí místnosti taky chlap přibitej na zdi. Tato, tam se s nikym neserou!"

V jeskyni přemlouvá pračlověk ženu: "Tak pojď už do postele." "Ne, nechce se mi." "Pojď už.." "Řekla jsem ne!" Pračlověk se naštve a praští ženu kyjem po hlavě. Když se probere z bezvědomí, muž do ní začne znovu hučet: "Nenech se už přemlouvat.." "Ne!!" "Proč, ještě se ti nechce?" "Ne, teď mě bolí hlava."

Povídá jeden Skot svýmu vnukovi: "Vidíš támhle tu velkou kamenou ohradu? Tu sem postavil já sám, vlastníma rukama. A říkají mi McCormick-co-postavil-velkou zeď? Neříkají. A vidíš támhle to velký molo u jezera? Tak to sem taky postavil sám. A říkají mi McCormick-co-postavil-velký-molo? Neříkají. Ale člověk jednou ošuká kozu..."
Na děravej pytel děravá záplata.
kevin365
Lamče

Cash on hand: 15,248.90
Bank: 0.00
Aura: 8

Příspěvekod Boomer » stř 21. črc 2010 11:48:42

tak tento vtip je uplne genialny :D :D :D

<Martin> ...a časem se můžete těšit taky na trička s nejlepším potiskem.
<Viktor> a budou se prodávat ve velkém?
<Martin> ve všech velikostech Viktore :)
<Viktor> chci 17 cm
<Martin> S tím ti nepomůžu zkus plastickou chirurgii.
<Viktor> tak to nic, nemám chuť nechávat si odřezávat :D
<Viktor> btw. mluvíme stále o tričku, že ano
<Martin> :D
<Viktor> co je směšné na tričku?

cha cha cha....
Obrázek Obrázek
Boomer
Superlama

Příspěvekod kevin365 » stř 21. črc 2010 11:51:08

Boomer píše:tak tento vtip je uplne genialny :D :D :D
[vtip]
cha cha cha....

Neber si to osobně, ale tohle jsi sem dávat nemusel :(
kevin365
Lamče

Příspěvekod Boomer » stř 21. črc 2010 11:53:41

kevin365 píše:
Boomer píše:tak tento vtip je uplne genialny :D :D :D
[vtip]
cha cha cha....

Neber si to osobně, ale tohle jsi sem dávat nemusel :(

nj ale chcem Lamky... ale nie no... ked ja sa nudim
Obrázek Obrázek
Boomer
Superlama

Příspěvekod kevin365 » stř 21. črc 2010 11:56:42

Boomer píše:nj ale chcem Lamky... ale nie no... ked ja sa nudim

Tak zkopíruj odněkud spoooustu vtipů a budeš mít Lamek... ;) Ale taky se nudim.. :\
kevin365
Lamče

Příspěvekod Boomer » stř 21. črc 2010 11:58:42

kevin365 píše:
Boomer píše:nj ale chcem Lamky... ale nie no... ked ja sa nudim

Tak zkopíruj odněkud spoooustu vtipů a budeš mít Lamek... ;) Ale taky se nudim.. :\

ale ved je to vtipne... priznaj si to... vsetky tie dvojzmysly... cha... ale nie uz prestanem vazne...
Obrázek Obrázek
Boomer
Superlama

Příspěvekod Boomer » stř 21. črc 2010 12:01:09

ale tak tu dam jeden taky relativne normalny

Šestnáctiletá dívka se vrátí domů a smutně oznámí rodičům, že je těhotná. Otec, rozzuřený, nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda, že ho zabije. Dcera nato, že je to slušný chlapík a postaví se k tomu zodpovědně. Vtom zastaví před domem špičkové auto a vystoupí distingovaný mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče dívky, podívá se jim do očí a povídá: "Měl jsem poměr s vaší dcerou, ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít. A protože jsem vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ani jí ani dítě v nedostatku, proto navrhuji následovné: Jestliže se narodí chlapec, na jeho účet pošlu milion euro a bude spravovat 5 poboček prodeje Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion euro a 10 salónů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila....." Otec ho přeruší, položí mu ruku na rameno a povídá: "tak ji přefikneš znovu, žádný problém..."
Obrázek Obrázek
Boomer
Superlama

Příspěvekod JarynekZ » stř 21. črc 2010 12:14:09

Každá druhá citace na Lamerovi je vtipná...
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod kevin365 » stř 21. črc 2010 12:19:33

JarynekZ píše:Každá druhá citace na Lamerovi je vtipná...

To nemohlo bejt jednoduchý napsat...
kevin365
Lamče

Příspěvekod PIL » stř 21. črc 2010 12:25:44

kevin365 píše:

Já jsem ještě lepší- každá citace na Lamerovi je vtipná...
PIL
Lamík

Příspěvekod Boomer » stř 21. črc 2010 12:28:10

PIL píše:
kevin365 píše:

Já jsem ještě lepší- každá citace na Lamerovi je vtipná...

It's funny becouse it's real 8-)
Obrázek Obrázek
Boomer
Superlama

Příspěvekod PIL » stř 21. črc 2010 12:30:55

Jede si takhle pohřebák s naloženým nebožtíkem, když vtom se náhle ze zatáčky vyřítí sporťák a pěkně se o sebe otřou. Naštěstí nehoda není vážná, takže si po výměně čísel a přepsání dokladů každý pokračuje svou cestou. Nikdo si ale nevšiml, že zadní dvířka pohřebáku se pootevřela. V další zatáčce rakev vylétne z vozu a nebožtík uvnitř se z ní skutálí ze svahu do křovin. Za chvíli na toto místo dorazí chlápek s kosou, že to tam trochu pročístí. Když po pár nápřazích nečekaně sekne do něčeho měkkého a zjistí, o co jde, zbledne a pomyslí si: "Proboha, já zabil vožralu, co se po veselce rozhodl vyspat opici tady ve škarpě. Za to bych šel do vězení na pěkně dlouho! S tím musím něco udělat!" Popadne tedy nehybné tělo a odtáhne ho podél silnice tak půl míle, kde ho pohodí do kukuřičného pole. Hodinku nato se k danému místu řítí kombajn. Jeho řidič si těla mezi řádky všimne v poslední chvíli a již nestihne nic udělat. Když potrhané tělo vymotává z drátů, myslí si: "Debil, debil, debil! Proč mi ten opilej vůl musel usnout na poli! Ale za tohle já do vězení nepůjdu!" Načež tělo hodí opět na silnici a rychle ujíždí pryč! O chvíli později se v zoufalém smyku pokusí tělu uprostřed silnice vyhnout kamion, ale nezadaří se- proto už víc nezpomaluje a raději rychle mizí v dáli. Za chvíli projíždí sanitka a na nepřehledném úseku se jí taky nepodaří ležící osobě vyhnout. Otevřou se její boční dveře a v nich lékař lamentuje: "Kam jsi koukal, idiote- chlapovi se udělá mdlo, upadne a ty ho přejedeš! Rychle nakládej, snad se dá ještě zachránit!"
Na chirurgickém sále se operuje- první hodina-nic, dvě hodiny-nic, čtyři hodiny-nic, po devíti hodinách vyleze primář, otře si zpocené čelo a čekajícího utrápeného řidiče sanitky poplácá po rameni se slovy: "Bylo to těžké, ale bude žít."

(Jinak doufám, že mi čestně naspořené lamky z vtipů nikdo nepokrade- až na první nejde o žádné kopčení, ale hezky o vypisování. Jo a kdyby někdo dokázal ty vtipy zkrátit tak, aby nevynechal žádné části, ale odstranil nadbytečnost, odměna v podobě lamek ho nemine ;) Já to píšu tak, jak si je pamatuju z dětství)
PIL
Lamík

Příspěvekod JarynekZ » stř 21. črc 2010 12:49:45

JAK ZABÍT KROKODÝLA
Budeme potřebovat:
Rybářský prut
Gril
Několik kuřecích stehen
Algebraické tabulky
Dvě pletací jehlice
Traverzu
Jablko
Příručku k lovu jelenů

Postup:
Dorazíme k jezeru, ve kterém předpokládáme výskyt krokodýla. Nahodíme rybářský prut a začneme na grilu zhotovovat kuřecí stehna. Budeme čekat dlouho, a tak si začneme pročítat algebraické tabulky. Tabulky jsou sice určitě čtení chytré, ale velmi nudné, proto brzy usneme. Na rybářský prut se krokodýl chytit nedá, ale spíše jej přiláká vůně grilujících se kuřecích stehen, která se již během doby, po kterou spíme ugrilovala. Krokodýl tedy vyleze na břeh, ale než dojde ke grilu, všimne si, že tam spíme my. Chce nás tedy sežrat, v tom si všimne těch algebraických tabulek, ve kterých si začne číst a následně taky usne. Kdo dřív usne, ten se dřív probudí, a tak se probudíme my a uvidíme vedle sebe spícího krokodýla. Strašně se vylekáme, a tak mu zapíchnem jednu pletací jehlici do oka. Tím ho však nezabijem, jenom probudíme a nasereme, takže začneme co nejrychleji utíkat. Ve chvíli, kdy nás krokodýl téměř dohoní odhodíme traverzu - tím si strašně ulehčíme a běžíme zase rychleji. Když nás téměř dohání podruhé, odhodíme jablko. Jablko nepadá daleko od stromu, a tak na ten strom vylezeme. Krokodýl se samozřejmě bude sápat za námi, a tak mu zapíchneme tu druhou pletací jehlici do druhého oka. Krokodýl s pletacími jehlicemi v očích vypadá skoro jako jelen, a tak dále pokračujeme podle příručky k lovu jelenů.
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod kevin365 » stř 21. črc 2010 12:54:17

Jsem myslel, že když někoho cituju, tak za to taky dostávám Lamky :D a ono nic :)
kevin365
Lamče

Příspěvekod JarynekZ » stř 21. črc 2010 12:58:26

Přijde do baru kovboj, vytáhne kvér a ustřelí barmanovi klobouk se slovy: "I'm Johnny!" O chvíli později přijde další kovboj, ustřelí barmanovi doutník se slovy: "I'm Tony!" Za další chvíli přijde další kovboj, ustřelí barmanovi hlavu a říká: "I'm sorry..."

Dva kovbojové, mladý a starý, se v hospodě dohadují, kdo je lepší střelec. Po chvíli to mladý nevydrží, zvedne se, vytáhne bouchačku a rozstřelí žárovku na druhé straně lokálu. Starý to pozoruje, potom se zvedne, střelí, vedlejší žárovka zhasne, střelí podruhé, žárovka rožne: "To jste vy mladí, všechno hned zničit... Dyť přece stačí povolit a utáhnout!"

Do restaurace přijde muž v červeném. Na hospodského dotaz: "Co si dáte pane, " odpoví muž: "Jsem Červená Huba a chci pivo!" I dostane pivo. Po chvíli přijde muž ve žlutém. Hospodský se opět ptá: "Co by ste si dal, pane, " načež muž odpovídá: "Jsem Žlutá Huba a chci pivo!" I taky dostane pivo. Za okamžik přijde muž v modrém. Hospodský se jej ptá: "Co by sis dal, Modrá Hubo?" Muž se zarazí, načež s klidem odpovídá: "Váš občanský průkaz, prosím."
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod Jana » stř 21. črc 2010 13:52:51

pročítání citací na téma pizza/pica mi připomnělo 'vtip', který jsem si kdysi dávno přečetla a učinila tak (ve svých cca 10 letech) převratný objev.

"Slečno, proč máte tak malá prsa?"
"Ále, když Bůh rozdával prsa, já stála ve frontě na PICU..."

héhé...

btw, lov na krokodýla je super, kdysi jsem ho uměla nazpaměť :-)
Bowties are cool!
Vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Jana
Moderátor

Cash on hand: 714.95
Bank: 3,150,605.87
Aura: 92

Příspěvekod DanDan » stř 21. črc 2010 13:56:19

K Novákům přijde prodavač vysavačů. Na zem vysype spoustu odpadků a říká: ,, Všechno,co ten vysavač nevysaje, sním." ,, Tak to vám přeji dobrou chuť, od včerejška nám nejde proud."

Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se ji přitulí k noze a mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně jej odtlačí nohou. Kocourek se ale opět přitulí a prosí o kousek masa. "Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta. Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká: "Uvařila jsem výborný guláš jen pro tebe," a nabere mu plný talíř. Ještě než zeť začne jíst, přitulí se i k němu kocourek a prosí o kousek masa. Zeť mu tedy kousek masa hodí se slovy: "Dej si, ty náš mazlíku." Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá. Zeť se rozlítí a zařve na tchýni: "Tak otrávit jste mě chtěla, vy bestie," a práskne jí jednu pořádnou po rypáku, až tchýně odletí do kouta. Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to,ty svině jedna lakomá!"

Na Úřad práce ve Zlíně přijde chlapík a upoutá ho inzerát "gynekologický asistent". Ptá se zprostředkovatele,v čem ta práce spočívá. Úředník vytáhne složku a říká: " No, to přijmete příslušnou dámu, připravíte ji na vyšetření, svléknete spodní prádlo, uložíte na vyšetřovací křeslo, namydlíte rozkrok, oholíte a pak jí jemně vetřete olej na pohlavní orgán. Plat je 24 000,- Kč měsíčně. Ale jestli máte zájem, musel byste do Benešova, to je odsud 270 km. Chlápek se podiví: "Jo tak, ta práce je v Benešově? Úředník: "Ne, práce je tady, v Baťově nemocnici, ve Zlíně, ale v Benešově momentálně končí fronta zájemců ..." .

"Karle, dej mi francouzák.......... Klíč, ty debile!!!"

Baví se dva mladíci:
"A víš jaký je rozdíl mezi policajtem a debilem?"
Najednou se spoza rohu vynoří policajt:
"No, jaký, jaký!!!!?"
"Žádný."
"No proto!"
Obrázek

༼ つ ◕_◕ ༽つ
DanDan
Administrátor

Příspěvekod JarynekZ » stř 21. črc 2010 14:01:08

Má to metr čtyřicet a je to nezničitelné, co je to? Semir Gerkhan
Co je naprostá impotence? Když visí i parohy
Co je šestinedělí? Stav, kdy žena není schopna dělit šesti
Co má společného slunce a opilec? Večer kamsi zapadnou a ráno odkudsi vylezou.
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod DanDan » stř 21. črc 2010 14:13:12

V každé organizaci je vždy aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit...
Co z toho, že zítra bude lépe, když vždy, když se ráno probudím,je dnes.
Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty,vypitá láhev rumu o 4 minuty a pracovní den o 8 hodin.
Nemám rád lidi, kteří berou drogy - hlavně celníky.
Obrázek

༼ つ ◕_◕ ༽つ
DanDan
Administrátor

Příspěvekod Boomer » stř 21. črc 2010 15:55:21

Tak co, Pepo, co jsi vybral manželce k Vánocum? Vkladní knížku.

Co to znamená, když muž mluví sprostě na ženu?
Sexuální obtěžování.
Co to znamená, když žena mluví sprostě na muže?
60,-Kč za minutu.

"Povídá stegosaurus stegosaurici: ""Nebuď taková, vymřem...!"" Ale ona byla taková a vymřeli."

Dežo čte v novinách:
"Hledá se muž ve věku asi 40 let, který v noci na opuštěných místech přepadává ženy, osahává je a ukazuje jim své přirození."
Otočí se na manželku a říká:
"Eržika, myslíš, že by mě na to místo vzali?"
Obrázek Obrázek
Boomer
Superlama

Příspěvekod Zidane » stř 21. črc 2010 22:34:48

DanDane, tos mi něco připomněl:

Říká ředitel zástupci: "Vyhledejte mezi mladými zaměstnanci toho nejtalentovanějšího, o kterém si myslíte, že by mne jednou mohl nahradit." - "A co potom, povýšit?" - "Ne, vyhodit!"

Vykouřená cigareta zkracuje život o dvě minuty, panák rumu o čtyři, soulož prodlužuje život o pět minut. Takže kuřáci a alkoholici - šukejte, jde vám o život!

Zavolá si chlápek taxíka, nasedne, jedou na místo určení. Vtom si to chlápek rozmyslí, že chce ještě jinam, tak zaklepe šoférovi na rameno. Ten neskutečně zařve, pustí volant, pak vyrovná řízení, zastaví a zařve na chlapa: "NIKDY! Už NIKDY tohle nedělejte!" Pak se chvíli vydýchává a nakonec povídá: "Promiňte, že jsem na vás tak zařval, ale víte, dneska jsem poprvé v nové práci a předtím jsem dvacet let jezdil s pohřebákem..."

Ptá se chlap cikána: "Cikán, od čeho tak smrdíš?" - "Né, to od práce!" - "Od práce? Ty? A co děláš?" - "Hovno!"
Naposledy upravil Zidane dne stř 21. črc 2010 22:58:42, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Zidane
Chlív LL

Příspěvekod Zidane » stř 21. črc 2010 22:57:30

Zajíc takhle sedí na pařezu a kolem běží vlk. Zajíc na něj: "Hej, prašivko šedivá, naval pajdu za vstup do lesa nebo tě za křovím seřežu!" Vlk se začne smát "Ale zajíčku, chlapče, to je dobrý vtip..." - "No co bude, prašivče, prachy nebo pojď!" Tak jdou, ozve se zvuk rvačky, kňučení, vytí, vyběhne zkrvavenej vlk, hodí na pařez padesátku a zdrhne. Za chvíli divočák a zajíc zase: "Hej, chrochtáku, naval pajdu za vstup do lesa nebo tě támhle za křovím seřežu!" - "Ale zajíčku, chlapče, to je dobrý vtip..." - "No co bude, chrochtáku, prachy nebo...?", tak jdou a zase, rvačka, kňučení, skučení, vyběhne seřezaný divočák, hodí na pařez padesátku a zdrhne. No a do třetice liška a zajíc na ni: "Hej, lištice vopelichaná, naval pajdu za vstup do lesa nebo tě támhle za křovím seřežu!" - "Ale zajíčku, chlapče, to ti nesežeru, zas nemáte s medvědem za co chlastat?"
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Zidane
Chlív LL

Příspěvekod DanDan » stř 21. črc 2010 23:09:18

Říká Maruška Pepíčkovi: "Pepíčku, přijď v sobotu k nám, nikdo nebude doma."
Pepíček v sobotu přišel, zazvonil, a nikdo nebyl doma...
Obrázek

༼ つ ◕_◕ ༽つ
DanDan
Administrátor

Příspěvekod AnonymnaLama » stř 21. črc 2010 23:18:20

A na to sme dokonca mali aj citaciu :)
Majster sveta v skladani hraciek z kindervajicok a inovator vedeckeho vyskumu v oblasti synchronizovaneho uzivania cervenych cukrikov.
..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........~~~~~..........
Ospravedlnte prosim pripadne komplikacie pri komunikacii s mojou osobou, aktualne zijem v inom vesmire.
AnonymnaLama
HyperLAMA

Cash on hand: 8.70
Bank: 425,288.50
Aura: 20

Příspěvekod JarynekZ » stř 21. črc 2010 23:32:46

dú dvaja skialpinisti a zrazu jeden spadne do priepasti. Ten druhý sa nahne nad priepasť a volá:
”Jano, si tam a žiješ?”
”Som.”
”A si celý?”
”Som celý.”
”A ruky aj nohy máš v poriadku?”
”Hej mám!”
”Aj chrbticu máš v poriadku, nemáš porušenú miechu?”
”Nie nemám.”
”No tak čo tam toľko robíš? Vylez von!”
”Nemôžem! Ešte som nedopadol.”
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod DanDan » stř 21. črc 2010 23:35:09

JarynekZ píše:dú dvaja skialpinisti a zrazu jeden spadne do priepasti. Ten druhý sa nahne nad priepasť a volá:
”Jano, si tam a žiješ?”
”Som.”
”A si celý?”
”Som celý.”
”A ruky aj nohy máš v poriadku?”
”Hej mám!”
”Aj chrbticu máš v poriadku, nemáš porušenú miechu?”
”Nie nemám.”
”No tak čo tam toľko robíš? Vylez von!”
”Nemôžem! Ešte som nedopadol.”

Rozhovor při padání do mé propasti:
"Kde si?"
"Á, moje břicho, kdo tu dal ty kůly,,,"
"Jaké kůly, neslyším tě..."
"Sakra, savo... ÁÁÁ..."
"Halooo? Haloooo!"
Obrázek

༼ つ ◕_◕ ༽つ
DanDan
Administrátor

Příspěvekod JarynekZ » stř 21. črc 2010 23:37:21

DanDan píše:Rozhovor při padání do mé propasti:
"Kde si?"
"Á, moje břicho, kdo tu dal ty kůly,,,"
"Jaké kůly, neslyším tě..."
"Sakra, savo... ÁÁÁ..."
"Halooo? Haloooo!"

:lol:
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod Jana » čtv 22. črc 2010 8:32:21

Zvoní zvonek u bytu. Pán jde otevřít a za dveřmi stojí maličká smrtička s maličkou kosičkou. "Jdu si pro vašeho křečka." Pán jí vyhodí. Za chvíli zase zvonek, pán jde otevřít. Za dveřmi stojí maličká smrtička s maličkou kosičkou a velká smrtka s velkou kosou. A ta malá povídá: "Mamí, to je on."

Muž leží na smrtelné posteli, už si v duchu odpočítává zbývající čas, když tu ucítí lákavou vůni koblih. Sesbírá poslední síly, doplazí se do kuchyně a natáhne se po jedné koblize. Vtom přiběhne manželka, plácne ho přes ruce a kříčí: "Necháš to, to je na pohřeb!"

tohle se na lamerovi může hodit:
Víš co máš dělat když vidíš atomový hřib? Dívat se, protože ho už nikdy neuvidíš!

a na závěr moje oblíbená parodie:
http://www.youtube.com/watch?v=QEsVL9Lr80k
Bowties are cool!
Vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Jana
Moderátor

Cash on hand: 714.95
Bank: 3,150,605.87
Aura: 92

Příspěvekod JarynekZ » pát 23. črc 2010 10:43:44

Jeden z nejbohatščích lidí na světě, Bill Gates, umře a jde ke sv. Petrovi. Petr ho pozve na 1. mráček a říká: "Bille, dám Ti na výběr mezi peklem a nebem. Ukáži Ti to na počítači a vybereš si." Bill měl firmu s Windows, tak si řekl proč ne. Sv. Petr mu ukázal nebe - všichni jen znuděně seděli na mrakách, zívali a čučeli do blba. Tak Bill říká: "Tak mi ještě ukaž peklo." Ukáže mu peklo a na monitoru vidí jak se tam chlastá, šuká, hulí, jsou tam mejdany,atd. Tak Bill řekne: "Promiň, Petře, ale já pudu radši do toho pekla." "No, jak myslíš, Bille," odpoví Petr. Tak Bill jde po dlouhých schodech až dolu do pekla, otevře bránu a tam vidí, jak čerti pálí lidi, mučí je, atd. Bill řekne: "Tos mi neřekl Petře, co to má znamenat," načež Petr odpoví jen: "Vidíš vole, kdybys nevěřil demoverzi..."
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod Liger » pát 23. črc 2010 14:18:32

Ste se tady nějak rozjeli, ani nemám sílu to všechno přečíst.

JarynekZ píše:měsíc před svatbou:

Tohle se myslím jednou někdo pokusil dát na lamera jako citaci :lol: :roll:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Liger
Moderátor

Cash on hand: 6,882.10
Bank: 5,004,547.25
Aura: 164

Příspěvekod JarynekZ » pát 23. črc 2010 14:25:04

Liger píše:Ste se tady nějak rozjeli, ani nemám sílu to všechno přečíst.

JarynekZ píše:měsíc před svatbou:

Tohle se myslím jednou někdo pokusil dát na lamera jako citaci :lol: :roll:

Věříš, že se tomu ani nedivím?
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod JarynekZ » sob 24. črc 2010 20:52:12

Deset skutečností:
1. Čteš si tenhle příspěvek
2. Uvědomuješ si, že je to opravdu hloupá skutečnost
4. Nevšiml sis, že jsem vynechal trojku
5. Právě sis to ověřil
6. Směješ se tomu
7. Stále si čteš můj příspěvek
9. A také sis nevšiml, že jsem vynechal i osmičku
10. Znovu sis to ověřil a směješ se, protože jsi to přehlédnul podruhé
11. Tenhle příspěvek se ti líbí
12. Líbí se ti tak, že ti ani nepřijde divné, že tu mělo být jen deset faktů
13. A taky že bylo, tenhle je jedenáctý
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod kevin365 » sob 24. črc 2010 21:13:57

Šest pravd života
1. svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svych zubů
2. všichni idioti, po prečtení prvni pravdy, to vyzkouší
3. první pravda je lež
4. právě teď se směješ protože si idiot
5. za chvíli tohle pošleš dalšímu idiotovi
6. pořád máš na tváři takovej stupidní úsměv

A potvrzuju, že to na mě zafungovalo :D A to se vším všudy, dokonce mě napadlo, že to někomu pošlu a to jsem byl teprv u čtyřky a pak jsem si přečetl pětku :D
kevin365
Lamče

Příspěvekod JarynekZ » ned 25. črc 2010 18:04:46

Přišla mladá dívka domů a povídá
matce: „V zelenině mají takhle silné
okurky!“ a ukázala 8cm „a takhle
dlouhé!“ a ukázala 30cm.
Dívala se na to hluchá babička
a povídala „Jen, aby si tě holka
taky vzal!“
JarynekZ
Administrátor

Příspěvekod DanDan » ned 25. črc 2010 18:47:59

Do firmy nastoupí nový šéf. Je o něm známo, že je to tvrďák. Poprvé prochází kancelářemi a vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen tak kouká. Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, který se flákají. Jde k onomu muži a nahlas se důrazně ptá: "Jaký máš plat ?"
Muž na to, trochu překvapeně: "12.000,- korun měsíčně ... proč ?"
Šéf vytáhne peněženku, podá mu 6.000,- a zařve: "Tady máš dvoutýdenní plat a teď vypadni a už se tady neukazuj !!!"
Muž vezme peníze a odejde.
Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá:
"Může mi někdo říct, co tu vlastně dělalo to líný hovado ?"
A jeden zaměstnanec mu s klidem odpoví: "Dovezlo nám pizzu .... "

Kolik hází blondýna do automatu peněz?
88 kč, protože je na automatu napsáno, vházujte mince 1, 2, 5, 10, 20, 50.

V okně jednoho činžáku se objevila výrazná cedule: "Prodám saxofon."
Druhý den se objevily nápisy na všech oknech okolo: "SLÁVA!"

Rozdíl mezi Pražákem a Ostravákem, když přijdou pozdě na rande:
Pražák: Ahoj, hele, prosim tě promiň, že jdu takhle pozdě, v práci to bylo šílený. Měl jsem jednání a pak šéf po mě chtěl ještě něco dodělat, takže se to protáhlo. No a pak ta doprava, to je šílenost. Resslovka zase stála a o magistrále ti radši nebudu říkat, zacpaný až na Nuselák. Pak jsem měl ještě dva telefony a než jsem to vyřídil, tak uběhlo dalších deset minut no a proto to zdržení...
Ostravák: Sorry, su tu.
Obrázek

༼ つ ◕_◕ ༽つ
DanDan
Administrátor

Příspěvekod Liger » ned 25. črc 2010 19:01:54

Nad tímto vtipem jsem se kdysi hrozně chlámal, tak pokud jej ještě neznáte:

Je Slovák v Anglii a začne ho bolet zub, a tak mu nezbude nic jiného než zajít k zubařovi. Sedne si v ordinaci do křesla, ukáže na bolavý zub a řekne: "Tu." A zubař mu vytrhne dva zuby. Je z toho trochu vedle, tak se potom ptá kamaráda, proč mu vytrhl dva zuby, a on mu odpoví: "To si musíš dávat pozor, anglicky [tu] znamená dva." Za týden ho začne bolet další zub, tak jde k zubaři zase, tentokrát poučen. Ukáže na bolavý zub a řekne: "Ten."

(původně to bylo slovensky, proto ten Slovák - jiný význam v tom nehledejte ;) , psal jsem to z hlavy, takže jsem to napsal česky, abych vám nemrvil slovenštinu)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Liger
Moderátor

Cash on hand: 6,882.10
Bank: 5,004,547.25
Aura: 164

Příspěvekod LazyGriffin » ned 25. črc 2010 19:13:45

Neviem ako vy, ale ja som milovník klasického českého a slovenského humoru. Pri jednej citácii som si dnes spomenul, na jedno rozprávanie majstra Donutila a rozhodol som sa, že sa oň s vami podelím. Má necelú hodinu, ale vážne to stojí za to. Ten, kto má rád podobný humor to určite "slupne" na jeden šup.
Je to rozprávanie o Frantovi Kocourkovi, ale dosť bolo rečí, choďte si to stiahnuť ;)

http://www.upnito.sk/subor/9985b6999817 ... 05e8b.html

Kto sa chce odvďačiť mi môže plusnúť karmu :mrgreen:
Pozor! Každý autor nevtipnej citácie bude potupne opľutý. Veď nakoniec som predsa lama, a lamy pľujú!
Obrázek
LazyGriffin
HyperLAMA

Cash on hand: 14.30
Bank: 21,278.85
Aura: 15

Příspěvekod tepich » úte 27. črc 2010 13:12:21

Proč Bůh stvořil Evu? Aby měl Vašek s kým zpívat.
Kéž bych uměl mluvit jazykem králíků, oni by byli ohromeni a já bych se stal jejich králem. --Hlavní velekněz řádu lamerAID--//Blahoslaveni budiž ORI( Občané Rozumně Inteligentní)
tepich
Lamík

Cash on hand: 29.80
Bank: 382,395.30
Aura: 7

Další

Zpět na Zábava