Co vás nedávno pobavilo?

Vtipy, videa, obrázky
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patron sekce: Liger

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 29. zář 2012 15:10:44

O tomhle už jste asi slyšeli:
http://datarama.aktualne.centrum.cz/fot ... llery-hint
Ale když to člověk vidí, některé kousky jsou fakt povedené. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 29. zář 2012 15:31:11

To tedy nevím, co budu dělat, až updatuju na iOS6. Google Mapy se nedají ani stáhnout, YouTube aplikace tam taky není.
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 29. zář 2012 15:51:53

Chňa, chňa, chňa...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » sob 29. zář 2012 17:38:51

Obrázek
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 29. zář 2012 17:43:34

Staga: Vidím ho. ~ Jeden bílý pixel tam je. Alespoň při pohledu hodně zespodu.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » sob 29. zář 2012 17:52:58

Že vás to baví si takhle hrát s barvičkama :-D

Upraveno... a už nic nevidíte :D
Naposledy upravil Araoth dne sob 29. zář 2012 18:46:54, celkově upraveno 1
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » sob 29. zář 2012 18:03:21

Sakra, začíná se mi ztrácet text v příspěvcích! Asi jsem ten tvrdý alkohol neměl pít... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » sob 29. zář 2012 18:05:40

Liger: vím o něm, ovšem je dostatečně nenápadný ~
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 29. zář 2012 18:17:02

Araoth: V tom světlém ses sekl o 3 odstíny v zelené složce. Dokonce je to při hodně spodním pohledu i vidět. A Staga to pak špatně opsala. .D Já si nehraju, já jsem si to změřil. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » sob 29. zář 2012 18:46:22

Máš pravdu, má tam bejt F3 a ne F6, blbá chyba při přepočtu DEC na HEX :)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Johny007 » sob 29. zář 2012 18:48:44

                                                           :D
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » sob 29. zář 2012 19:33:29

Hmm... Že bych vám vám sdělil velké tajemství? A nebo radši ne. ~

Johny: Děláš to špatně.
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Johny007 » sob 29. zář 2012 19:46:28

Steve: To byl zamer.... ~
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod yannush » sob 29. zář 2012 20:18:03

naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » sob 29. zář 2012 20:32:26



To umělecké dílo... vidíte tu krásnou hru světel a stínů? Neskutečná kompozice! Vyvolávací cena... dejme tomu 300 000 lamek!
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » sob 29. zář 2012 20:58:51

To má leda tak Plot :D
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod yannush » sob 29. zář 2012 21:20:22

ešte furt sa doňho navážate? :evil:
naivná idealistka~
Uživatelský avatar
yannush
Superlama
 
Příspěvky: 3415
Registrován: sob 14. srp 2010 20:46:27
Cash on hand: 329.45
Bank: 0.00
Aura: 120

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 29. zář 2012 22:03:06

Kdo do koho? :?
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » sob 29. zář 2012 22:10:27

Všichni do Plota, počítám... Osobně bych to nebral jako navážení, ale zmínka, navíc Plot má v bance skutečně přes 300k (což si tuším může každý ověřit). Pokud by ovšem Plotovi nějak zásadně vadilo, že se tu o něm někdo zmíní, tak, jak jsem několikrát psal, se stačí ozvat.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 29. zář 2012 22:12:02

Já tam právě taky žádné navážení nevidím...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » sob 29. zář 2012 22:41:42

yannush, omlouvám se, pokud to jako navážení vyznělo, míněno to tak nebylo.
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 29. zář 2012 22:52:41

Zpět k tématu. Jak se tu v Historii zase zmiňoval Lamer, tak jsem se tam zašel po delší době podívat, jak to tam vypadá a pobavil mě tam obsah jednoho příspěvku
"http://up-ship.com/blog/wp-content/uploads/2012/02/im-not-saying-its-gumovy medvidek-but-its-gumovy medvidek.jpg"
:mrgreen:

Edit: Ale jinak teda musím říct slabota, tam už asi moc lidí nechodí, co? "Hláška dne" už jaksi postrádá význam, když jich tam za poslední měsíc přibylo jen 10. :shock:
No, však my jsme to předpovídali. Woody věděl, kdy to má prodat...
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » sob 29. zář 2012 23:19:25

Jasně... si mě špehoval... beztak je to odpověď na můj komentář :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » sob 29. zář 2012 23:46:29

No to teda není. :P
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Araoth » ned 30. zář 2012 0:23:41

No není... to jen už teď nevidím... ale je skoro hned pod tím...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » ned 30. zář 2012 0:33:28

Liger píše:Edit: Ale jinak teda musím říct slabota, tam už asi moc lidí nechodí, co? "Hláška dne" už jaksi postrádá význam, když jich tam za poslední měsíc přibylo jen 10. :shock:
No, však my jsme to předpovídali. Woody věděl, kdy to má prodat...


Tak tak. Dětičky pletoucí si lamera s FB odcházejí poté, co jim tam jejich ýbrkchůl hlášky na rozdíl od FB málokdo ocení, nové nestíhají nahrazovat úbytek starých...a když jsme to říkali, byli jsme ti špatní...

A cenzurování i odkazů pobavilo :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pát 05. říj 2012 11:30:58

Sice jsem o tom slyšel už dřív (jestli i tady dokonce nebyl obrázek), ale teď jsem na to nějak znova narazil a povedlo se mi to najít na StreetView:
http://goo.gl/maps/rDEYS
:D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » pát 05. říj 2012 11:36:08

V Letovicích máme luxustní rákosovnu, před ní občas stojí auto z nějakýho sovince.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » ned 07. říj 2012 14:50:07

Štázinka se velmi baví tímto. Klikněte na tu značku lamy ~
http://www.lama-tym.unas.cz/
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » ned 07. říj 2012 15:13:18

Starý... A originál je povedenější...
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » ned 07. říj 2012 18:40:55

Autobusy do Suchdola trčí v kolonách, lidé pak v davu bojují o místo

Prý způsob řešení:

Město považuje problém za nárazový. A trochu spoléhá na to, že jej zmírní lajdáctví studentů.

"Průzkumy ukázaly, že i kdyby vjezd byl ve dvou pruzích, budou tam zácpy. Proto, že tam chodí hodně chodců, a když se ucpe náměstí, ucpe to všechny směry. V září tam jsou kolony a pak vymizí. Vysokoškoláci chodí všichni na všechny přednášky, pak na některé přestanou chodit a situace bude jiná," říká Libor Šíma z magistrátního odboru dopravy.


Paráda, takhle bych chtěl problémy taky řešit... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 08. říj 2012 0:09:30

Úplně stejně řeší DPMB přecpané šaliny k Technologickému parku (s několika fakultama a kolejema) - taky prý studenti přestanou chodit na přednášky. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Jana » pon 08. říj 2012 22:04:02

Jo, autobusy do Suchdola jsou peklo. Mě ovšem zase pobavil návrh, že by se tam měla prodloužit tramvajová trať. Jenže nevím, kudy ji chtějí vést - z jedné strany silnice je Vltava a z druhé železniční trať a skála. Možná by mohli ubrat z každého směru jeden jízdní pruh, to by se už nějak ztratilo, ne? ~
Každopádně pěkně kecaj, protože problémy s neprůjezdností se objevily až ve chvíli, kdy u vjezdu na kruháč zúžili silnici do jednoho pruhu. Že "by byly zácpy stejně" je pěkný nesmysl. Od stolu to řešej lidi, co se snad ani v terénu nebyli podívat...
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » ned 14. říj 2012 23:51:14

Einstein se může jít zahrabat:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Staga » pon 15. říj 2012 6:55:05

iksdé
Hrdý vůdce skupiny Spamerů. Spamu ZDAR!
Pravidla fóra - neznalost neomlouvá
Uživatelský avatar
Staga
Superlama
 
Příspěvky: 11045
Registrován: stř 04. srp 2010 0:46:24
Cash on hand: 26,433.00
Bank: 24,494,462.04
Bydliště: Hlavní město píva
Aura: 72

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pon 15. říj 2012 13:55:23

Blesk strikes back:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 15. říj 2012 16:30:04

Bože... :D

Světlo, zvuk nebo vzduch, vždyť je to jedno. :mrgreen:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod JarynekZ » pon 15. říj 2012 20:05:17

Mysleli rychlost vzduchu v atmosféře, v kapalině, nebo ve vakuu?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11120
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,991.50
Bank: 6,365,092.17
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Jana » pon 15. říj 2012 21:08:25

Liger píše:Bože... :D

Světlo, zvuk nebo vzduch, vždyť je to jedno. :mrgreen:

Díky ti za tento příspěvěk, do té doby jsem nechápala, co vás na tom baví :D
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4460
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,611.95
Bank: 10,784,822.87
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » pon 15. říj 2012 22:06:03

JarynekZ píše:Mysleli rychlost vzduchu v atmosféře, v kapalině, nebo ve vakuu?

Rychlost vzduchu ve vzduchu, ne? :mrgreen:
Každopádně rychlost vzduchu v podstatě běžně překonávám při chůzi, pokud není zrovna vichřice. :D
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » čtv 18. říj 2012 1:53:24

Tedy kam se se.e Felix!

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » čtv 18. říj 2012 10:18:29

To by nakonec dobře vysvětlovalo příčinu té nehody. Máme štěstí, že to odnesl jen raketoplán a ne celý vesmír. ~
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » pát 19. říj 2012 3:33:41

To si dělaj prdel, ne? :iksdé:

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Hyper SteveTR » pát 19. říj 2012 9:46:19

VIP Prostřeno má aspoň nějakou úroveň.
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2864
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 61.60
Bank: 2,230,232.14
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod DanDan » pát 19. říj 2012 14:54:22

Ten zbytek totiž stahuje kvalitní díla z internetu... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10699
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 13.30
Bank: 5,293,648.96
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » ned 21. říj 2012 2:50:59

Počítají se i staré věci zde z fóra? Protože já se tu řehním až kam nad

Batrachus píše:
Lërra píše:...a už smaž tu tuleň :D

Jak je libo :vlna:
Obrázek


To se ale Batrachovi fakt povedlo ~
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » úte 23. říj 2012 17:48:22

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Liger » stř 24. říj 2012 20:47:38

Diskuze pod článkem o pomazánkovém másle:
J. Záhumenský píše:
J. Rohan píše:
V. Kraus píše:Měli by také zakázat "Kočičí jazýčky"
Spotřebitel je tímto názvem nehorázně klamán. Očekává kočičí jazýčky nebo aspoň kočičí maso a místo toho dostane čokoládu.

A co teprve volské oko, moravský vrabec, španělský ptáček, rybí prsty, mozeček... No řekněte, kolik prstů má ryba, a jak to že moravský vrabec před zaříznutím chrochtal? Tohle EU určitě nenechá jen tak.

To je ještě dobrý,
já jsem vešel do místnosti s nápisem dámy a tam záchod..
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11253
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,444.75
Bank: 17,288,681.25
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Zidane » stř 24. říj 2012 20:49:51

A že nikdo nezmínil HOT DOG?

Nehledě na to, že když už pomazánkové máslo:

Neměli bychom trvat, aby EU zakázala Británii slovo "butterfly"? Copak motýl obsahuje minimálně 80 % mléčného tuku?
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 462,939.96
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Co vás nedávno pobavilo?

Příspěvekod Johny007 » stř 24. říj 2012 21:00:16

Eh...
Vyberte si.
Můžete buďto nadávat na to, že někdo ZNOVU* zavádí normy na potraviny, nebo na to, že se sem vozí sr*čky z okolních zemí a kvalita potravin vypadá tak, jak vypadá.
* - do konce roku 1994 u nás běžně fungovaly
Člen Adminesské dohody, Chlíva LL a taky místní Spammer.
Uživatelský avatar
Johny007
Strážce zavazadel
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 15. srp 2010 9:11:08
Cash on hand: 144.05
Bank: 16,574,630.41
Aura: 29

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron