http://datarama.aktualne.centrum.cz/fot ... llery-hint
Ale když to člověk vidí, některé kousky jsou fakt povedené.





































































Liger píše:Edit: Ale jinak teda musím říct slabota, tam už asi moc lidí nechodí, co? "Hláška dne" už jaksi postrádá význam, když jich tam za poslední měsíc přibylo jen 10.
No, však my jsme to předpovídali. Woody věděl, kdy to má prodat...













Město považuje problém za nárazový. A trochu spoléhá na to, že jej zmírní lajdáctví studentů.
"Průzkumy ukázaly, že i kdyby vjezd byl ve dvou pruzích, budou tam zácpy. Proto, že tam chodí hodně chodců, a když se ucpe náměstí, ucpe to všechny směry. V září tam jsou kolony a pak vymizí. Vysokoškoláci chodí všichni na všechny přednášky, pak na některé přestanou chodit a situace bude jiná," říká Libor Šíma z magistrátního odboru dopravy.























Liger píše:Bože...
Světlo, zvuk nebo vzduch, vždyť je to jedno.


JarynekZ píše:Mysleli rychlost vzduchu v atmosféře, v kapalině, nebo ve vakuu?



















Batrachus píše:Lërra píše:...a už smaž tu tuleň
Jak je libo







J. Záhumenský píše:J. Rohan píše:V. Kraus píše:Měli by také zakázat "Kočičí jazýčky"
Spotřebitel je tímto názvem nehorázně klamán. Očekává kočičí jazýčky nebo aspoň kočičí maso a místo toho dostane čokoládu.
A co teprve volské oko, moravský vrabec, španělský ptáček, rybí prsty, mozeček... No řekněte, kolik prstů má ryba, a jak to že moravský vrabec před zaříznutím chrochtal? Tohle EU určitě nenechá jen tak.
To je ještě dobrý,
já jsem vešel do místnosti s nápisem dámy a tam záchod..








Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník