SteveTR v Levelu

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

SteveTR v Levelu

Příspěvekod Eriq » pát 03. zář 2010 15:31:40

Tak jsem si zase jednou za čas koupil na cestu domů Level, čtu si dopisy od čtenářů a nestačím zírat...
Vic do Levelu píše:V minulém Levelu č. 194 jste otiskli dopis měsíce od nějakého SteveTR, kterej ani nevystihl skutečný problém u ochrany AC2 a akorát potvrdil to, že patří mezi tu příšernou skupinu lidí, která akorát zvládne natáhnout pazouru a Madr, Fotr, dej! (viz jeho dopis) No a tak mě napadá: Koho z vaší redakce je příbuzný SteveTR? Jako vybrat jeho dopis a dát ho do Dopisu měsíce - to zavání protekcí.

Takže, Stevie, přiznej se - jsi to vážně ty, kdo jsi vyhrál předplatné Levelu nebo je to jenom zvláštní shoda nicků? :-) (Btw předchozí číslo Levelu nemám, takže jsem zjevně přišel o tvůj dopis. :-P) Redaktory Levelu samozřejmě takové nařčení pobouřilo a jakékoli pokrevní svazky vyloučili. :-)
folklór: deš na lamera (resp. zmínka o lamerovi), komentář: xD / nj blondína / ajťáci / no comment / normální konverzace, xD=EOL, wypatlanština, nauč se česky, překlep, přepsaný vtip, špatný vokno, WoWko, Facebook, neuvěříš co se mi dneska stalo, to jsem se zase zkalil
Uživatelský avatar
Eriq
Lamík
 
Příspěvky: 39
Registrován: ned 22. srp 2010 19:10:11
Cash on hand: 39.10
Bank: 61,137.80
Bydliště: Praha 4
Aura: 4

Re: SteveTR v Levelu

Příspěvekod Hyper SteveTR » pát 03. zář 2010 16:22:59

Jsem to opravdu já. Ten dopis jsem si sám přečetl, byl v prvním čísle, který mi přišel do schránky (vyhrál jsem předplatné). Jinak, SteveTR je moje primární přezdívka, takže když si do Googlu zadáte SteveTR asi tam bude hodně výsledků :)
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2861
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 50.80
Bank: 2,165,280.64
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: SteveTR v Levelu

Příspěvekod Liger » pát 03. zář 2010 16:41:06

SteveTR píše:Když si do Googlu zadáte SteveTR asi tam bude hodně výsledků :)

To vskutku je. :twisted:
A cožes to v tom dopise vlastně psal, že to toho dotyčného tak rozlítilo? :?:
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: SteveTR v Levelu

Příspěvekod Hyper SteveTR » pát 03. zář 2010 16:47:52

Liger píše:
SteveTR píše:Když si do Googlu zadáte SteveTR asi tam bude hodně výsledků :)

To vskutku je. :twisted:
A cožes to v tom dopise vlastně psal, že to toho dotyčného tak rozlítilo? :?:


já v Levelu píše:Zdravím. Chtěl bych se podělit o jednu takovou historku. Někdy začátkem března jsem si koupil hru Assassins Creed 2. O ochraně jsem v tu chvíli nevěděl, až po bližším zkoumání obalu jsem si všiml nápisu "Hra vyžaduje připojení k internetu". Jelikož jsem na novém počítači neměl připojení, rozhodl jsem se pro crack. Žádný ze zkoušených nefungoval, ani ty "zaručeně funkční". Zatím mi to bylo jedno, čekal jsem na offline patch a hrál další koupenou hru Napoleon: Total War (zde crack naštěstí fungoval).

Asi po měsíci jsem začal při jakékoli zmínce o této hře propadat zoufalství a hněvu, proklínal jsem Ubisoft. Začaly se objevovat cracky od zavedených grup, které mi opět nefungovaly. Poté jsem si ale uvědomil, že se pomalu blíží mé narozeniny a že bych při této příležitosti mohl rodiče požádat o nový počítač. Rodiče souhlasili a tak jsem čekal.

Když nastal ten den - 2.července, byl v okamžiku mého spánku zbrusu nový počítač "vystěhován" do pokoje. Po probuzení už na mě čekal výkonný herní počítač s Windows 7, po kterých jsem už nějaký ten čas pokukoval. Jako první jsem nainstaloval Assassins Creed 2 - a hra fungovala! V tom momentě mě přepadla taková radost, že jsem na všechny starosti zapomněl a ponořil se do příběhu.

Když si nyní někdo stěžuje na "tu debilní ochranu" s tím, že to odrazuje všechny hráče od koupě, oponuji argumentem: "To je sice pravda, ale ona ta ochrana nakonec opravdu není tak strašná, jak všichni tvrdí." Sice to Ubisoft neudělal moc dobře a grupy už se s problémem vypořádali, ale na druhou stranu jsem docela spokojen. Nezažil jsem zatím ani jeden výpadek hry.

SteveTR




Je to e-mailová verze :)
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2861
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 50.80
Bank: 2,165,280.64
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: SteveTR v Levelu

Příspěvekod Eriq » pát 03. zář 2010 19:46:50

Vic v Levelu píše:...patří mezi tu příšernou skupinu lidí, která akorát zvládne natáhnout pazouru a Madr, Fotr, dej!

SteveTR v Levelu píše:Poté jsem si ale uvědomil, že se pomalu blíží mé narozeniny a že bych při této příležitosti mohl rodiče požádat o nový počítač. Rodiče souhlasili a tak jsem čekal.

No toto, co si to dovoluješ, přát si něco k narozeninám? Taková drzozt! :-D Vypadá to, že Vic měl prostě smutné dětství... :-P
folklór: deš na lamera (resp. zmínka o lamerovi), komentář: xD / nj blondína / ajťáci / no comment / normální konverzace, xD=EOL, wypatlanština, nauč se česky, překlep, přepsaný vtip, špatný vokno, WoWko, Facebook, neuvěříš co se mi dneska stalo, to jsem se zase zkalil
Uživatelský avatar
Eriq
Lamík
 
Příspěvky: 39
Registrován: ned 22. srp 2010 19:10:11
Cash on hand: 39.10
Bank: 61,137.80
Bydliště: Praha 4
Aura: 4

Re: SteveTR v Levelu

Příspěvekod Hyper SteveTR » pát 03. zář 2010 20:15:48

No, samozřejmě ten PC nebyl jen kvůli AC2. Předchozí PC (s netem) už byl dosti za zenitem (má asi sedm let).
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2861
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 50.80
Bank: 2,165,280.64
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40

Re: SteveTR v Levelu

Příspěvekod jinxy » pát 03. zář 2010 20:29:17

No nie...poznám verejne známu osobnosť!
OVP s osobným lúskačom slnečníc ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦

A keby niečo...sliepky spia na bidlách
Uživatelský avatar
jinxy
Lama
 
Příspěvky: 753
Registrován: sob 17. črc 2010 17:29:00
Cash on hand: 71.20
Bank: 2,371,930.59
Bydliště: Spokka 48509
Aura: 18

Re: SteveTR v Levelu

Příspěvekod Liger » pát 03. zář 2010 20:35:13

Eriq píše:
Vic v Levelu píše:...patří mezi tu příšernou skupinu lidí, která akorát zvládne natáhnout pazouru a Madr, Fotr, dej!

SteveTR v Levelu píše:Poté jsem si ale uvědomil, že se pomalu blíží mé narozeniny a že bych při této příležitosti mohl rodiče požádat o nový počítač. Rodiče souhlasili a tak jsem čekal.

No toto, co si to dovoluješ, přát si něco k narozeninám? Taková drzozt! :-D Vypadá to, že Vic měl prostě smutné dětství... :-P

Tak to bych asi vůbec neměl nikde vykládat, že jsem za úspěšné odmaturování dostal notebook... :oops:
(sakra, teď jsem to prozradil)
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167

Re: SteveTR v Levelu

Příspěvekod Hyper SteveTR » pát 03. zář 2010 20:43:10

jinxy píše:No nie...poznám verejne známu osobnosť!


A já znám Bohyni. :)
Uživatelský avatar
Hyper SteveTR
Superlama
 
Příspěvky: 2861
Registrován: pon 19. črc 2010 12:39:25
Cash on hand: 50.80
Bank: 2,165,280.64
Bydliště: Někde mezi Atlantidou a Šangri-la.
Aura: 40


Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron