Politika

Co se nehodí do jiných kategorí
Pravidla fóra
Máte-li nějaké téma k diskusi, nebojte se jej založit. Z hlediska přehlednosti je lepší 10 témat po 5 příspěvcích, než 3 témata o 1500 příspěvcích.

Patroni sekce: Staga, Boomer

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 01. kvě 2017 1:44:19

Z Facebooku a radši sem:

Obrázek

A souhlasím s tím. Jen toho imigranta si mohli nechat od cesty, to je dle mě zbytečné brnkání na antiimigrantskou strunečku. Stačilo říct třeba "s tímto Slovákem" nebo "čobolem" a taky by to splnilo účel. Ale jinak podpis.

Ale proč sem vlastně jdu a odkud to mám:

Obrázek

a plná verze tuto, přičemž to, kam odkaz Jít do prdele vede, tomu teprv dává ten správný punc :vlna:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod JarynekZ » pon 01. kvě 2017 20:44:33

Chtěl jsem poznamenat něco o tom, že z webu, který své potenciální klienty posílá do prdele, bych si stejně nic nekoupil, i kdybych nebyl cílovka. Pak jsem se podíval na obsah. Nejsem cílovka, nekoupil bych si tam nic ani kdyby se to s lidma snažilo mluvit slušně. A toho ocasa s prvním obrázkem bych si z přátel odebral, ne však proto, že bych chtěl volit Babiše, ale proto, že je to evidentně impotentní kretén (abych tak použil terminologii tohoto druhu lidí).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » úte 02. kvě 2017 13:22:21

Končí celá vláda, oznámil Sobotka

Sobotka označil demisi kabinetu za nejčistší řešení, neboť odvolání ministra financí by z Babiše udělalo „mučedníka”, což nechce.
...
„Situace pro mě není jednoduchá. Pokud bych navrhl odvolání ministra financí, mohl bych z něj v těch následujících měsících učinit mučedníka. Andrej Babiš už se na tu roli několik posledních dní připravuje.


Jo, to by bylo Burešovi podobný, ve chvíli vykopnutí z vlády za vlastní sviňárny ze sebe udělat mučedníka a využít to ve svůj prospěch :roll:

Sobotka zdůraznil, že jde o jeho rozhodnutí a trvá na tom, že vytvoří-li koaliční strany novou vládu, neměl by v ní Babiš zastávat post ministra financí.

Taky doufám.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » úte 02. kvě 2017 14:59:44

No, Sobotka měl jít do zádele už dávno... Zrovna tenhle parchant byl nejhorším ministrem financí, kterého kdy vláda měla. Nechci se tímto zastávat Bureše, ale něco mi říká, že ten Kalašnikov nebyl až zase tak blbý nápad...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » ned 07. kvě 2017 16:06:32

Slovenskem koluje vtip:

Kto je najväčší vlastenec?
Babiš.
Lebo tuneluje súsedný štát.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » pon 08. kvě 2017 8:14:01

Tak do Francie mě hodně dlouho nikdo nedostane... Au revoir, conards...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 10:17:50

Já si myslím, že jim chybět nebudeš... :D Já na druhou stranu se nenechám odradit politikou daný země. Teplo u moře tam bude vždycky... B)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » pon 08. kvě 2017 13:45:43

To sice jo, ale taky tam bude větší riziko toho, že tam naběhne saracén s AK ;-) A nehodlám utrácet prachy v zemi, která nám ještě před tím, než Macron vyhrál volby, vyhrožovala způsobem á la Adolf...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 15:06:10

Eh, já na to koukám zcela pragmaticky... mám možnost bydlet tam za nulové náklady... a tak mi to dost zlevní dovolenou... :D

A vyhrožoval á la Adolf? Já nevím, ale přijde mi, že dokud jsme v EU, tak si nemůžeme vybírat z toho jenom co se nám líbí. Buď to bereme jako celek, nebo se můžeme pokusit o změnu určitejch směrnic a nebo odkráčet. A ne si říct, že dotace se nám libí, u toho zůstaneme, ale tahle směrnice ne, tu dodržovat asi nebudeme...

A jediný co Macron řekl je, že bude apelovat na to, aby se tyhle věci dodržovaly - ať už jde o bordel co je teď v Polsku a Maďarsku, což chválím, nebo ať jde o kvóty pro uprchlíky, který upřímně jdou proti chápání i mně. Ale jednou jsme v unii, tak se musíme řídit tím, co se schválí a nebo odkráčet do dáli.

I když jelikož poslední číslo těch který chtěj umístit je 17500 z Itálie a Řecka, kteří splňují podmínky, tak se to týká umístění 350! lidí v ČR, tak myslím, že to přežijeme... Mně to jde proti mysli spíš proto, že jim určujou kam mají jít, ale na druhou stranu v situaci jaké jsou si asi nemůžou vybírat...

Každopádně mi to nepřijde vyhrožování a lá Adolf... ten měl rétoriku o pár stupňů výš...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 08. kvě 2017 15:30:35

Změnu směrnic... jasně, vzhledem k tomu, že pokud by se něco líbilo nám, obvykle by se to nelíbilo velkým státům, jaká je šance, že naše návrhy projdou a nebude nám naznačeno "ticho tam na východě a šoupejte nohama, buďte rádi, že jsme vás sem vzali!" :roll:
A kvóty na uprchlíky bych taky zrušil. Kdo si to sem pozval? Celá Unie? Já spíš mám dojem, že to Merkelová řekla "Syřané, máte otevřené dveře!", tak ať se o ně stará ona, ne? Co je to za systém, že soused někoho pozve a pak ho nasáčkuje do bytu mně z titulu, že bydlím ve stejném paneláku jako on? :evil:

Araoth píše:a nebo odkráčet do dáli.


Už aby to bylo!

Jenže je mi jasný, že referendum v životě nebude, to naše vláda eurohujerů nedopustí, ti se naopak ještě budou snažit, aby hrrr hrrr bylo co nejdřív euro, protože si Velká Milovaná Nejlepší Unie přeje a že jen hlupák se hrne na Titanic, ač na palubě se tančí, to budou ignorovat.
Referendum? V žádném případě, co kdyby lidi řekli to, co vláda nechce slyšet?

A stejně tak je mi jasné, že kdyby referendum bylo, že začne nehorázná mediální masírka vyzdvihující nevýhody czexitu a o výhodách takticky mlčící. Pamatuju doby před referendem o vstupu, když byly výzkumy ohledně vstupu tak 40:60, jak začala být televize plná smějících se séreblit "to jsem ráda, že nemusím na letišti čekat na pasové odbavení!"... jo, to je tak jediná výhoda. A o tom, že budem v EU spíš trpěnej přívažek dobrej k tomu, aby se tam vyvážely srajdy, které by v Německu či Francii nedali ani prasatům a ještě se to drze odůvodňovalo "přizpůsobováním receptury chuťovým preferencím zákazníků", to bylo ticho po pěšině... a to je to ještě oproti dnešní situaci, kdy si soused pozve připlavance a pak je unijním předpisem nacpe do bytu mně, ač já si nikoho nepozval a nechci, slabej čajíček.

Já do EU nechtěl, byl jsem proti vstupu a pokud se někdy dožiju referenda o czexitu, čemuž nevěřím, budu pro odchod.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 16:39:50

Samozřejmě, že pasová kontrola je nejvíc vidět... Ale co třeba svoboda pohybu zboží, kapitálu... Za tu dobu, co jsme v unii jsme na tom ekonomicky neskutečně vydělali. Srajdy by k nám vyváželi pořád, jenom by sis ještě zaplatil o clo víc. Peněz bychom dostávali míň, protože naše výrobky by se nemohly uplatnit na evropským trhu a aby zahraniční montovny, co by sem přišly i tak vydělávaly dost, tak by prostě platily míň... Já v tom vidím výhody... Samozřejmě můžeš namítnout, že bychom mohli jít po vzoru Norska nebo Švýcarska, ale když budeme ve společným trhu, musíme se řídit společnýma směrnicema, tak si ve výsledku stejně nepomůžeš. Jenom přestaneš mít možnost ovlivňovat dění uvnitř...

A návrhy skrz Evropskou radu musí projít mimo jiné s většinou 15 států... takže když si řekne Německo a Francie, že se jim něco nelíbí, tak fakt ten zbytek nepřehlasujou, ať jsou velký jak chtěj...

Další věc je taky to, že na EU každe nadává, ale pak nejde k volbým do EP, kde se jedná o budoucnosti EU a nás v ní... Tak kurňa, když chci aby se něco změnilo, tak tam zvolím takový lidi, kteří za to budou bojovat. Euroskeptiků volí dost i v tom Německu a Francii...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 08. kvě 2017 17:11:21

Araoth píše: Srajdy by k nám vyváželi pořád, jenom by sis ještě zaplatil o clo víc.


Výhoda pro české producenty.

Araoth píše:Další věc je taky to, že na EU každe nadává, ale pak nejde k volbým do EP, kde se jedná o budoucnosti EU a nás v ní... Tak kurňa, když chci aby se něco změnilo, tak tam zvolím takový lidi, kteří za to budou bojovat.


To je ve všech volbách, i v parlamentkách atp., že lidi nadávají, co je tam nahoře za hajzly a když se jich zeptáš, koho volili, řeknou ti, že v tomhle tisíciletí ve volbách nebyli, pač je to tam všecko jedna banda. Takoví dle mě nemají morální právo držkovat na politiky, když se to nepokusili změnit.
Ale že to momentálně dospělo do situace, kdy po letech nevím, koho volit, to dospělo. Posledních víc než deset let jsem volil všude komunisty, ale teď se obávám, že jsou po parlamentkách schopní se pro korýtko spachtovat s Babišem a tohle podpořit nechci, takže fakt nevím, koho.

ODS a TOP - to už se předvedlo, nevolitelný.
ČSSD - eurohujeři.
Babiše ani nezmiňuju.
KDU - korouhvičky "vpravo vlevo, všechno rovno, hlavně když budem ve vládě a protože budem jazejčkem na vahách, stačí nám jednociferný procentní zisk na to, aby velký strany skákaly jak pískáme" . A taky si myslím, že tou koalicí se STAN si nadělali do bot, že deset procent nedají.
KSČM - viz výše.
Okamura hezky mluví, ale jak to chce realizovat?

A pokud nechci volit recesisty ala Balbínova poetická nebo blbce typu Cibulkův Pravý blok "máme v názvu půl volebního programu", kdo zbejvá? :?: Volit na 99 % půjdu, ale koho, toť je po letech problém.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 17:16:07

Zidane píše:
Araoth píše: Srajdy by k nám vyváželi pořád, jenom by sis ještě zaplatil o clo víc.


Výhoda pro české producenty.


Pokud je už dávno předtím neskoupí někdo s větším kapitálem, třeba z toho zahraničí... Navíc když by čeští producenti zůstaly pouze českými, protože by za hranicemi byli už absolutně nekokurenceschopní...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod JarynekZ » pon 08. kvě 2017 17:20:59

Zidane píše:To je ve všech volbách, i v parlamentkách atp., že lidi nadávají, co je tam nahoře za hajzly a když se jich zeptáš, koho volili, řeknou ti, že v tomhle tisíciletí ve volbách nebyli, pač je to tam všecko jedna banda. Takoví dle mě nemají morální právo držkovat na politiky, když se to nepokusili změnit.

A my, co k volbám nechodíme, protože jsme to viděli pod pokličkou (směrem od zelenýho berana), a tudíž víme, že to skutečně smysl nemá, my morální právo držkovat máme?
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 17:23:19

Tak teď co se parlamentních voleb týče, na hranici se dlouhou hýbou piráti, to je další možnost... Nebo třeba znovu ožijou Zemanovci... A až půjde o evropskej tak si klidně vol komunisty... tam žádnej Babiš nesedí...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 17:25:15

JarynekZ píše:
Zidane píše:To je ve všech volbách, i v parlamentkách atp., že lidi nadávají, co je tam nahoře za hajzly a když se jich zeptáš, koho volili, řeknou ti, že v tomhle tisíciletí ve volbách nebyli, pač je to tam všecko jedna banda. Takoví dle mě nemají morální právo držkovat na politiky, když se to nepokusili změnit.

A my, co k volbám nechodíme, protože jsme to viděli pod pokličkou (směrem od zelenýho berana), a tudíž víme, že to skutečně smysl nemá, my morální právo držkovat máme?


Já už chodím volit třeba hlavně proto, že komunistům a Babišovi tam ty voli přijdou vždycky... a tak volím vlastně na protest proti nim... Já bych byl třeba za povinné volby... nebo nějaké volby s protihlasama, koho tam fakt nechceš... to by pak taky vypadalo určitě zajímavě...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 08. kvě 2017 17:28:17

U Pirátů si schválně najdu nějaký program - co tam mají, krom svobody internetu? Velmi chvályhodné, ale jen na tom se politická kariéra založit nedá.

JarynekZ píše:A my, co k volbám nechodíme, protože jsme to viděli pod pokličkou (směrem od zelenýho berana), a tudíž víme, že to skutečně smysl nemá, my morální právo držkovat máme?


Tak u nás na kraji to je taky vypečený... krajská hraběnka to tam má obšancovaný, ve funkcích samý svý oblíbence a kdo jí neleze do (_o_), ten se vejš než na okres nedostane, protože ho nepustí a kdyby mohla kecat do okresních záležitostí, nasadí si oblíbence i na okresy... ale od toho jsou preferenční hlasy. Sice toho moc nezměním, ale mám aspoň dobrý pocit, že jsem to zkusil.

Araoth: Povinné volby? Jsem proti. To už tu relativně nedávno bylo.
Demokracie je i o tom, že volit nemusím, pokud nechci. Proč do toho lidi nutit? Stejně když budou chtít, hoděj neplatnej hlas.
Je vhodné volit, ale kdo volit nechce, ať nevolí.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 17:36:14

Zidane píše:Povinné volby? Jsem proti. To už tu relativně nedávno bylo.
Demokracie je i o tom, že volit nemusím, pokud nechci. Proč do toho lidi nutit? Stejně když budou chtít, hoděj neplatnej hlas.
Je vhodné volit, ale kdo volit nechce, ať nevolí.


Dalo by se jednoduše říct, že kdo neslouhlasí hodí prázdnej lístek... ale když budou volit všichni, tak budou všichni zastoupeni podle představ. A začnou se o dění taky trochu víc zajímat... a nebo ne... a to by byla teprve sranda...

Ale takhle to pak taky dopadá, že mladí na to serou nebo řeknou, že nemaj čas. Důchodci, co maj spoustu volnýho času tam jdou všichni a pak měj reprezentativní vzorek v parlamentu...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 08. kvě 2017 17:38:51

Stejně podle mě často prvovoliči volej stylem "když jsem s našima v pohodě, nechám si poradit, když mě serou, volím just proti nim", kor vyloženě čerství prvovoliči... mnoho -náctiletým je politika fuk. A volit stylem "matka volí ODS, nasrala mě, pač chce, abych se učil, tak to just hodím socanům" mi taky ideální nepřijde.
Naposledy upravil Zidane dne pon 08. kvě 2017 17:44:19, celkově upraveno 2
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 17:42:56

Takovejch je pár... volební období jsou dlouhý a mladýma myslím třeba i lid mýho věku, kteří už určitě náctiletí nejsou, ale k volbám taky moc nechodí... A když se pak určuje politika podle toho, co upřodnostňují důchodci, jakkoliv to teď bude znít morbidně, kterým jde jen o to, co se bude dít těch pár let než umřou a ne podle toho, co zajímá lidi jako já, co tu budou muset žít ještě za 50 let, tak je to průser...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 08. kvě 2017 17:44:33

Araoth píše:Dalo by se jednoduše říct, že kdo neslouhlasí hodí prázdnej lístek... ale když budou volit všichni, tak budou všichni zastoupeni podle představ.


Nebudou. To bys musel zrušit pětiprocentní hranici pro vstup do parlamentu, protože co třeba voliči DSSS, Balbínovců, nějakých těch monarchistů či co to na politické scéně máme atd., kde ti by s hranicí měli zástupce dle svých představ? A ano, vím, že to nejde, protože kdyby každá strana aspoň s jedním odevzdaným hlasem měla mít poslance, kolik by jich v parlamentu muselo být? A dá se předpokládat, že každé straně někdo hlas hodí, i kdyby pár jejích členů.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 17:48:52

No tak můžeme změnit volební hranici na... 0,5% to je jedno křeslo... ať je barevno! :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod JarynekZ » pon 08. kvě 2017 17:58:00

Kdybych šel k volbám, můžu volit akorát menší zlo. A když se tam to menší zlo omylem dostane a zparchantí, musel bych si za ten hlas dát facku. Takhle můžu držkovat na kde koho, ale když mi to někdo bude chtít vrátit, můžu za všech okolností říct, ať se na mě nedívá, já to tam nenaházel. Abych byl ale v této diskusi úplný, svoji činnost v rámci SSO jsem sice ukončil, ale pořád si dlouhodobě hraju s myšlenkou, že bych něco zkusil napáchat sám, neboť SSO má poměrně dobrý program, akorát mají špatnou režii, tak něco na ten způsob.
Na procentuální hranici pro vstup do parlamentu bych nešahal. Kdyby to tam dávali po jednotlivých židlích, bude to tam strašně rozsypaný a časy procesů se protáhnou ještě víc než jsou teď. Celý ten institut by pak byl nechutně nepružný (ne že by to byl teď nějaký zázrak).
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » pon 08. kvě 2017 19:01:52

SSO? To je co za hnutí?
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 08. kvě 2017 19:06:55

Strana svobodných občanů, tuším...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod JarynekZ » pon 08. kvě 2017 19:11:12

Jo, Svobodní.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » stř 10. kvě 2017 17:47:02

"Odvolejte mě a já vám ukážu, co umí moje média!" vyjel prý Babiš na Zaorálka. Šéf ANO to popírá.

To, že zbrunátněl a začal se vztekat, o něčem svědčí. Kdyby nic takového neřekl, choval by se klidněji.

A celkově věřím tomu, že to řekl i tomu, že to teď popírá. Ten byl zřejmě už ve škole "pán učitel, prečo sa pýtate, či som rozbil okno? Pepíčok z céčka rozbil tiež, na Pepíčka sa pýtajte, Pepíčka potrestajte! Prečo sa pýtate mňa, to je kampaň toto!" :twisted:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » pát 12. kvě 2017 22:10:17

To už fakt asi nemá cenu se nad tím rozčilovat... Nejhorší na tom je, že celá tahle země půjde do pěkně do kopru - ať už kvůli cizím, nebo kvůli vlastním...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 15. kvě 2017 4:19:36

Mně stačilo dneska vidět na titulce (náhodička určitě!) MF Dnes: "Babiše by za premiéra chtělo 40 % lidí".

Jistě, zní to lépe než "Babiše by za premiéra 60 % lidí nechtělo", kor u Babišdnes, to je pak jasné, jak jednu a tu samou věc podat, kor na titulní stránce velmi čteného deníku, že...
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » úte 16. kvě 2017 11:37:19

"Nevěřím žádné statistice, kterou jsem si sám předtím nezfalšoval." - Göebbles, Churchill, Stalin, a kupa dalších.
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » úte 16. kvě 2017 13:30:41

Z Francie a Německa přichází varování. V Česku ožívají úvahy o zavedení eura.

Premiér Sobotka: Musíme si říct, kdy začneme platit eurem.


Já jsem pro "nikdy", nevážený eurohujere. Do EU jsem nechtěl a euro nechci tuplem.
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » čtv 18. kvě 2017 18:00:13

Obrázek
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » čtv 18. kvě 2017 22:59:00

Zidane píše:Z Francie a Německa přichází varování. V Česku ožívají úvahy o zavedení eura.

Premiér Sobotka: Musíme si říct, kdy začneme platit eurem.


Já jsem pro "nikdy", nevážený eurohujere. Do EU jsem nechtěl a euro nechci tuplem.

A tos ještě nečetl o tom vyhrožování Viszegradské čtyřce...
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 22. kvě 2017 14:53:26

Bylo by to i do "co vás nedávno pobavilo", ale vzhledem k tématu radši sem:

Z diskuse pod článkem na Novinkách na téma "Odcházející Babiš představil návrh rozpočtu. V době růstu zadluží stát o dalších 50 miliard":

Tady zase je Svědků Babišových. Už jste vykonali povinnou pouť ke svaté koblize do Čapího hnízda? Kobližník by ji měl vykonat alespoň jednou za život. Babiš je veliký a křišťálově čistý a Kostelecký párek je jeho prorok!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod JarynekZ » pon 22. kvě 2017 15:15:06

Novinky... Trapnost nad trapnost.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 22. kvě 2017 15:40:48

To sice ano, ale že tam je hromada lidí, kterým by bylo jedno, že AB trápí vlastní matku hlady a znásilnil sousedovi psa, to je. ON by jim vysvětlil, že "to je kampaň" a oni by mu samozřejmě věřili a že se ho matka zřekla a sousedův pes, kdykoliv ho vidí, s kňučením utíká, to je určitě taky součást kampaně, protože to řekl velký Andrej.
Samozřejmě tam jsou i tací, kteří i kdyby se mu podařil rozpočet s přebytkem sto miliard, by mu nadali do zlodějů, protože "mohl udělat dvě stě, kdyby nekrad", to je taky pravda. Prostě a jednoduše pravda je - jako vždycky - někde uprostřed.

Edit: A nedá mi to - párkrát jsem na Novinkách viděl příspěvek od "Jaroslav Zaoral, Letovice" - vím, žes tu psal, že to je "tata", ale kdo neví, může si myslet kdovíco a kdo ví, ten taky :mrgreen:
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod DanDan » pon 22. kvě 2017 15:50:30

Pravda je někde tam venku... Tudududum dum dum dum... Tutůtůtůtůůůůů... ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket nebo KapsaDan. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

Nemure, waga musume to tomoni.
Uživatelský avatar
DanDan
Administrátor
 
Příspěvky: 10676
Registrován: pát 16. črc 2010 22:35:06
Cash on hand: 29.90
Bank: 5,139,471.46
Bydliště: Hranice, Morava
Aura: 167

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » pon 22. kvě 2017 17:55:11

DanDan píše:Pravda je někde tam venku... Tudududum dum dum dum... Tutůtůtůtůůůůů... ~


"Uhni s tím koněm! Jede pendolíno!" :mrgreen:
Naposledy upravil JackSwigert dne pon 22. kvě 2017 21:27:04, celkově upraveno 1
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod JarynekZ » pon 22. kvě 2017 19:54:49

Zidane píše:Edit: A nedá mi to - párkrát jsem na Novinkách viděl příspěvek od "Jaroslav Zaoral, Letovice" - vím, žes tu psal, že to je "tata", ale kdo neví, může si myslet kdovíco a kdo ví, ten taky :mrgreen:

Zde bych pro jistotu uvedl, že nějaký ten pátek už nejsem "Jaroslav Zaoral, Letovice", ale "Jaroslav Zaoral, Brno". Jenom abychom si rozuměli ;)

edit: jo, a ještě mě tak napadá, vzhledem k mým sympatiím k SSO - to, co tam zanechává pan domácí, jak jsem párkrát slyšel (a na FB, který ten pán nemá, četl), není s mou osobou dvakrát kompatibilní...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 22. kvě 2017 19:58:59

Což usnadňuje příští srazy! :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod JarynekZ » pon 22. kvě 2017 20:00:42

Kromě upozornění na drobný edit v předchozím příspěvku nezbývá než se srazy souhlasit, však sem občas píšu, když jdu někam do hospody :vlna: Akorát na víkendy z Brna mizím.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Politika

Příspěvekod Zidane » pon 22. kvě 2017 20:36:35

JarynekZ píše:
edit: jo, a ještě mě tak napadá, vzhledem k mým sympatiím k SSO - to, co tam zanechává pan domácí, jak jsem párkrát slyšel (a na FB, který ten pán nemá, četl), není s mou osobou dvakrát kompatibilní...


Doufám, že nebudu za potrefenou husu, ale koho myslíš "panem domácím"? I když já bych to být neměl, o mně se ví, že FB mám tak nějak ze setrvačnosti, protože... to už na LL proběhlo.

Ono totiž je VELMI jednoduché vytvořit třeba FB na jméno Jaroslav Zaoral, bydliště Brno a dát tam veškeré možné údaje, které o tobě dotyčný ví/může si vygooglit.

A nedokážeš, že ten Jaroslav Zaoral na FB, který zaťatě fandí Slavii, volí komunisty a Babiše by nejradši zavřel na doživotí jen proto, že zde nemáme trest smrti, nejsi ty...

Jistě, v pravidlech FB je zakázáno vytvářet profil za jinou osobu ale kdo to kontroluje a hlavně podle čeho? IP? Chachá. to ani nejde, manžel, manželka, děti (pokud jim je 12+, i když i na to FB sere jak na placatej kámen).

Takže budeme, jako už prý žádá idnes, žádat kopii občanky či jiného dokladu?
To taky nejde, na FB smějí být "teenageři" a třináctileté dítě v hodně zemích ještě nemá doklad totožnosti... budeme žádat, aby mělo pas či dačo také a tím se mohlo prokázat, že smí být registrováno na FB? No nevím, co by na to EU... řeší kadejaké pičoviny, tak tady by mohla zadupat, že to je diskriminace občanů EU ze států, kde místní zákony nenařizují už od třinácti let mít doklad totožnosti a tedy je diskriminace, že místní třináctiletí nesmějí na FB?
Jo, vymejšlej pičoviny, ale tady by konečně někomu dupli na kuří oko.
Pokud mé dítě do patnácti nepocestuje mimo ČR, proč bych mu měl pořizovat pas? Jen jako doklad totožnosti, aby si nějakej posranej atlas hub přišel na svý? :evil:
Naposledy upravil Zidane dne pon 22. kvě 2017 20:47:44, celkově upraveno 1
Obrázek
Dze še robi- nezavadzam.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Uživatelský avatar
Zidane
Chlív LL
 
Příspěvky: 10940
Registrován: pon 19. črc 2010 0:03:25
Cash on hand: 3,105.00
Bank: 449,462.46
Bydliště: nie Košice
Aura: 25

Re: Politika

Příspěvekod JarynekZ » pon 22. kvě 2017 20:42:18

Ne, Zidane, tebe bych doma fakt nechtěl :vlna: Pan domácí je autor těch příspěvků na Novinkách, též známý jako tata.
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
Uživatelský avatar
JarynekZ
Administrátor
 
Příspěvky: 11093
Registrován: pát 16. črc 2010 21:15:53
Cash on hand: 29,937.90
Bank: 6,179,707.67
Bydliště: sever Jihomoravského kraje
Aura: 166

Re: Politika

Příspěvekod Jana » pon 22. kvě 2017 20:43:07

:facepalm:
Bowties are cool!
Dvakrát vdaná paní.
Lokomotiva táhnoucí soupravu s AnonymnouLamou, yannush, Svetrem, DanDanem a Araothem.
Znáš pravidla fóra? Ne? Přečti si je zde!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jana
Moderátor
 
Příspěvky: 4457
Registrován: sob 17. črc 2010 8:17:40
Cash on hand: 27,605.95
Bank: 10,470,708.37
Bydliště: Les
Aura: 104

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » pon 22. kvě 2017 21:29:30

"Chtěl bych se podívat na chatu, chci se jít podívat na chatu. Chtěl bych se na ní podívat za mojim tatu." :písk:
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 22. kvě 2017 21:33:18

JackSwigert píše:"Chtěl bych se podívat na chatu, chci se jít podívat na chatu. Chtěl bych se na ní podívat za mojim tatu." :písk:


Ale kušuj, teď se pracuje na okurkách! Návštěvy musí počkat ;-)
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » pon 22. kvě 2017 21:35:13

Kuš ještě nemám a na okurky je ještě brzo :mrgreen:
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 22. kvě 2017 21:38:12

No jenom jestli tata už se určitě hrabe v hlíně a o okurky poctivě pečuje... :D
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

Re: Politika

Příspěvekod JackSwigert » pon 22. kvě 2017 21:45:19

Tak pravděpodobnost naplnění scénáře, který se snažila novinkám narvat Honsová, je asi tak velká, jako pravděpodobnost dokončení Pražského okruhu do 5 let... Ale je lepší si těch pár dní počkat, že skutečně už bude jen a jen jarní (a posléze letní) počasí :D
Houston, you've had a problem here
http://www.lamer.cz/user/27728
JackSwigert
Superlama
 
Příspěvky: 1411
Registrován: ned 12. čer 2011 22:00:41
Cash on hand: -98,628.40
Bank: 26,144.85
Bydliště: Praha (pův. Mladá Boleslav)
Aura: 12

Re: Politika

Příspěvekod Araoth » pon 22. kvě 2017 21:58:22

Pfff aspoň v Praze je něco, po čem se dá aspoň z půlky kroužit... tady se o obchvatech jenom mluví a vizualizuje... :D Už i blbá Chrudim má půlku obchvatu a my pořád hovno...
Dvakrát ženatý, jedenkrát otec. Cévní instalatér ve městě perníku.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Araoth
Chlív LL
 
Příspěvky: 8466
Registrován: úte 20. črc 2010 19:30:08
Cash on hand: 7,814.50
Bank: 0.00
Bydliště: Koněpůlky
Aura: 140

PředchozíDalší

Zpět na Nezařazená témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron