Recenze:Star Wars Knight Of The Old Republic

Recenze, návody, popisy a další přidružené ptákoviny.

Recenze:Star Wars Knight Of The Old Republic

Příspěvekod Drak91 » pon 18. kvě 2015 13:23:28

Kotor 1- RPG hra ze světa Star Wars. Děj se odehrává těsně po Mandalorianském povstání a to za vzpoury Malaka a Ravena. Vy jako člen posádky lodi která má za úkol doprovázet Bastilu jenž je členkou řádu Jedi. Poté co jí zachráníte jste přijat do řádu Jedaiju jste poslán zastavit armádu Sithů. Průběhu hry se budete konat rozhodnutí které vás přikloní na světlou či temnou stranu síly. Bohužel zde jsem narazil na jeden ze tří nedostatků této hry a to ten že pokud se rozhodnete jít po cestě temné strany tak si můžete vybrat jen tři postavy z devíti které vás můžou doprovázet protože zbytek posádky vám v temných rozhodnutí budou bránit. Druhým nedostatkem je omezená maximální úroveň a poslední věc co se mi moc nezamlouvala byli síly světlé strany které se mi naproti temné straně zdáli hodně nevyvážené a většinou neužitečné. Ale krom těchto tří chyb to podle mě je jedno z nejlepších RPG her co jsem kdy hrál. Souboje probíhají na princip na principu že navolíte úkony který každý člen má vykonat a v jakém pořadí. Můžete taky hrát čistě za svou hlavní postavu a činy vašich společníků nechat v rukou umělé inteligence . Každému z vašich společníku můžete navolit statistiky a schopnosti jaké mají používat, díky tomu lze vytvořit tým přesně podle vašeho gusta.

+velký výběr jak vylepšit svou nebo společníkovi postavu, skvělý příběh ze Star Wars kdy Jedaijové a Sithově byli v největší síle, velká rozmanitost jak řešit úkoly, možnost si vybrat z temné nebo světlé strany

-starší grafika, omezená úroveň, nemoc zkonvertovat společníka na vámi vybranou stranu, nevyrovnanost schopností světlé a temné strany

Kotor 2- dvojka navazuje v příběhu par let po konci jedničky kde se jako jako vyhnaní Jedaij snažíte zjisti co se stalo se zbytkem řádu Jedi. Bohužel pro mě osobně byla dvojka zklamaní a to i přesto že odstranili všechny věci na které jsem si v jedničce vyčetl. Celkově mi přijde že vývojáři samotnou hru ani neodzkoušeli jestli pořádně funguje a proste ji hned poslali do prodeje. Takže je hra plná chyb což je škoda protože kdyby spojily nápady z dvojky a propracovaností jedničky mohla to být jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál.

+stejné ovládání jak v prvním díle, neomezená úroveň postavy , možnost společníky konvertovat z světlé strany na temnou a naopak, vyrovnanější schopnosti světlé a temné strany

-starší grafika, horší grafika jak v jedničce , spousta chyb, daleko horší příběh než v jedničce, celkově se hra zdá nedodělaná
Přílohy
kotor1.jpg
Uživatelský avatar
Drak91
Lamátko
 
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 15. led 2015 18:55:40
Cash on hand: 67.10
Bank: 3,149.85
Aura: 0

Re: Recenze:Star Wars Knight Of The Old Republic

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » pon 18. kvě 2015 18:39:56

Tvl Jedaij co to sakra je? :lol:
Ty už se tomu nějak moc poddáváš :D
"What do you call a marathon for pastors? A REV RUN."
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
"Hmm." "Fuck." - Geralt Of Rivia
"When he said he's a positive person, he ment HIV."

Obrázek

Pravidla
Uživatelský avatar
SteGo_Saur_CZ
Administrátor
 
Příspěvky: 4115
Registrován: sob 21. dub 2012 9:54:03
Cash on hand: 186,383.35
Bank: 3,985,590.75
Bydliště: Všade kde se dají hrát hry
Aura: 29

Re: Recenze:Star Wars Knight Of The Old Republic

Příspěvekod Liger » pon 18. kvě 2015 20:33:11

Žejo, tak buď Jedi nebo Džedáj, když to chci psát foneticky :D , tohle je fakt divná kombinace.
Obrázek
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.
Pravidla lamího fórumpisu | Program na barevné přechody v BBCode, v. 2.1
Uživatelský avatar
Liger
Moderátor
 
Příspěvky: 11222
Registrován: pát 16. črc 2010 23:17:00
Cash on hand: 18,252.85
Bank: 16,785,133.75
Bydliště: Štatl
Aura: 167


Zpět na Herní články

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron