E3

Recenze, návody, popisy a další přidružené ptákoviny.

E3

Příspěvekod SteGo_Saur_CZ » stř 24. čer 2015 13:24:33

Oficiálně prohlašuji, že v listopadu mě od noťasu nic neodtrhne, takže mě asi vyhodí ze školy :D
Fallout 4 prostě boží. Těším se, jak malý mimino.

Doom 4 ukázal docela groteskní krvák, ale zato se na něj výtečně dívá. S hraním už to tak slavný nebylo. Dost "chromované" hraní, ale tak u Doomu to bylo vždycky, zde nostalgie. Možná, možná si ho zahraju.

Mirror's Edge mě překvapil, že je až moc stejný jako předešlý díl a vlastně se tam nic nezměnilo. Zase, dívá se na to celkem pěkně, až na ty krkolomné pády, ale jak se to bude hrát, je ve hvězdách. Asi nebudu hrát.

Z Need For Speed jsem málem dostal psotník, jak hnusně se v in-gameplayi driftuje. Vždyť ani není vidět, kam jedete, natož udělat nějaký taktický manévr. Jinak je to zase strašně hezký no. Bojím se, ale asi si to zahraju.

Dishonored 2 jsem viděl jen CGI, na film pěkný, příběh bude kvalitní jako minule, schopnosti prima... no věřím jim. Zase Bethesda. Zahraju si.

A co vy? Zhodnoťte, co jste viděli a napište jak vás to láká si zahrát.
Samozřejmě se těším, co napíše Jarynek, Araoth a Drak, ale přidejte se i ostatní, jestli máte chvíli čas. Mít pohled někoho "zvenčí" taky neuškodí. Ba naopak.
"Members of the house, the band was... Showaddywaddy"
Talking as queen of England: "I had a few medical problems this year. I am now so old, that my pussy is haunted."
"Those scottish bastards are rallying against england again! I can see them at the hill, wawing their spears. Wait a minute. Those aren't spears."

Obrázek

Pravidla
SteGo_Saur_CZ
Administrátor

Cash on hand: 3,701.80
Bank: 760,423.96
Aura: 23

Re: E3

Příspěvekod Araoth » stř 24. čer 2015 13:55:01

No... já se na to koukal spíš takovým tím pohledem - hmmm.. jsem zvědavej, co z toho tak ještě rozchodím? Fallout 4 by byla tutovka, protože prostě Fallout. Stejně tak Dooma bych si z nostalgie pustil. Ale zas na druhou stranu to byly snad skoro jediný hry, co mě zaujaly. Možná počkám ještě jak dopadne to NfS...
Hrdý občan Koněpůlek a místní řezník. Jeho moto: "Přefiknu i Vás!"
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Araoth
Chlív LL

Cash on hand: 7,839.65
Bank: 0.00
Aura: 128

Příspěvekod JarynekZ » pon 06. črc 2015 10:23:14

Nějak jsem se zasekl, Ubi jsem se ještě nedodíval a Sony ani nezačal. Každopádně:
Bethesda byla super. Doom je podle gameplaye docela fajn zpracován, líbil se mi editor na multiplayerové mapy. A v poslední sekundě se objevilo i BFG :vlna: Dishonored dle očekávání, asi si jej jednoho dne zahraju. K TES nemám co říct, nic zvláštního, nic přelomvého, nic nového. A Fallout jde momentálně nějak mimo mě, takže jediný komentář, který k tomu mohu dát je: vypadalo to hezky.
Electronic Arts mě obtežovalo sportem, to říkám rovnou. Mass Effect jsem nestihl, začal jsem sledovat až u Need for Speed. Tahle série mě tak nějak přestává bavit průběžně. Jo, vypadá to pěkně, je tam milión možností tuningu, otevřené město, ale mám dojem, že mi ta série po Underground 2 nedává nic nového, jsou to prostě pořád jenom auta, u kterých se nic vymyslet snad ani nedá. Pro fanoušky super, pro mě jen asi 6371. díl jedné staré série... Následuje vlna sportu, zde jsem si četl. Průběžně jsem zachytil Mirror's Edge. Údajně nabušený příběh, vizuál, který příběhu nic nebere, naopak jej dokresluje. Nehrál jsem první díl, tak nemohu říct, do jaké míry do navazuje, ale z přestavení mě tahle hra oslovila. A nakonec Star Wars. Podle mě to vypadá epicky a v den vydání to bude trhat prodeje. Alespoň doufám.
Ubisoft a Sony doplním dodatečně, až se na to dodívám. Pro začátek jenom drobnost, For Honor vypadá dobře, ale nemyslím si, že to bude nějaký trhák.
Nakonec jsem se těšil na Square Enix. A tím to taky končilo, ta konference mi přišla jak majznutá pohrabáčem, chvílema jsem tak nějak ani netušil, o čem že se v ten konkrétní okamžik vlastně baví. Jo, bude remake Final Fantasy VII. Bude nový Hitman. Bude Just Cause 3. Více informací za...
No. No, he's not a lion. Yeesh, definitely not a lion... and uh... uh, his daughter, um, say... vanished?
Are you Valsymised enough? Sure?
Znáš pravidla? Ne? Přečti si je zde!
Pokud hraješ Hru, tak jsi právě prohrál(a). Gratuluji.
JarynekZ
Administrátor

Cash on hand: 3,806.15
Bank: 1,264,222.67
Aura: 146

Příspěvekod DanDan » sob 10. čer 2017 20:35:43

Kdo se mnou bude hrát A Way Out? ~
Pravidla našeho fóra - nechceme tu žádné koniny!
Obrázek
Místní magor, který se na internetech nachází taktéž jako Pocket, KapsaDan či Karel Zlínský. Vlastní úžasného koně, propast a pendolíno.

"Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s fotí vláčky."

༼ つ ◕_◕ ༽つ
DanDan
Administrátor

Cash on hand: 48.50
Bank: 1,022,610.06
Aura: 156

Zpět na Herní články